lorso
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 26 jul 2006
- Berichten
- 2.953
- Waardering
- 87
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Gefeliciteerd Own .. tis een t*ring eind rijden maar kom zeker een keer langs om te trainen!

Alleen een blik werpen, toch ook trainen hé, Jacky?![]()
poeh Melkje trainen wat is dat ...je weet ik ben een keyboardwarrior en trainen is niet mijn ding...

Ik hoop trouwens, zonder al te racistisch over te komen, dat dit niet zo'n Marokkanen gym wordt. Iets waar die buurt daar toch redelijk 'bekend' om staat.




iedereen bedankt en zou het super vinden als er wat DBB-members naar de opening komen.
Het argument dat het wel eens een marokanen gym zou kunnen worden omdat de omliggende wijken daarom bekend staan?
Ten eerste...We zijn imo allemaal nederlanders en zal dus niemand gaan weigeren door zijn afkomst, wel zal ik zeker tegen het groepjes vormen gaan optreden, ongeacht van welke afkomst je bent, in een gym word er getraind, als je wilt socialiseren kan dat aan de bar of in het cardio gedeelte, maar in mijn gym word er getraind!!!
Het feit dat mijn vriendin marokaans is (en dochter half) heeft verder niets met deze keuze te maken, een klant is koning zolang hij zich als koning gedraagd, respecteer je de huisregels niet zal je ongeacht wie je bent of waar je vandaan komt de gym moeten verlaten.
Hou jullie op de hoogte van alle verdere vorderingen.
Keep pumping guyz.![]()
