Fitness Seller

Pimp hier je pc systeem

  • Topic Starter Topic Starter
  • #41
Wat is nou het voordeel van zo'n disco pc? Sneller? Meer opslagcapaciteit?
Ik bedoel..ik heb een pc van 500euro en daar doet alles het op en kan ik alles doen dat ik wil.

Ik moet eigenlijk ook niks hebben van dat soort dingen. Ik heb hier wel één kast staan met een window, en met m'n laatste geluidskaart brandt er nu ook nog een lichtje, maar daarvoor heb ik hem niet gekocht. Ik had gewoon een kast nodig die wat breder is dan normaal. (en met een wat duurdere kast is het ook makkelijker om dingen te vervangen, aangezien je hem sneller uit/in elkaar hebt)
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

imac 24 inch 2.8 dual core
ATI Radeon HD 2600 PRO grafische processor met 256 MB GDDR3-geheugen
320-GB seriële ATA 7200-rpm harde schijf
 
kassbl.jpg - 138279

Wat erin zit is niet belangrijk, gewoon leuk watergekoeld game pctje, maar game niet meer dusja, op de pc dan, ps3 duurt nog wel even voordat ik daar mee stop.
 
waarom 2 schermen?

wel ****in nice clean pc
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #47
Zo eindelijk van mijn 780i mobo af vanwege mijn slecht oc ervaringen er mee.
Zo juist heb ik de Striker ll binnen gekregen zamen met OCZ Platinum XTC 1600mhz CL 7-7-7-20 2GB.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Ik hoop nu echt dat ik met dit bord een redelijke fsb oc kan halen.Ik hoop tog wel op minimaal een 500 fsb te kunnen halen want dan ben ik pas tevreden en kan ik zeggen dat ik ook een leuke oc heb met mijn E8500. Ik ben verder ook zeer benieuwd of dit bordje wat koeler is dan de strker 2 formula 780i. Met name de nb werd erg warm van de 780i. Maar goed de striker 2 extreme heeft een waterblokje op de NB die ik lekker ga gebruiken. Dus ik denk dat ik mij niet zo druk hoef te maken om de warmte,

Een ding weet ik wel "dat dit mijn laatste nforece bord word. Ik heb een nforce 4 gehad, 680i, 780i en nu de 790i. Ik wil dus ook lang gebruik gaan maken van mijn nieuwe aankoop, Als ik er dus nog een jaar of langer plezier van kan hebben ben ik tevreden en vind ik het geen weg gegooid geld.

Wat ik dus ga doen is eerst ff rond googlen op zoek naar de beste bios voor de striker ll extreme om zijn fsb eens vlink omhoog te trappen. Dus ff wat oc topics bij langs.

Als er mensen zijn met goede tips om met een striker 2 extreme over te cklocken zijn die tips altijd welkom.

Nou ik ga aan de slag.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Zo het spulletje zit in elkaar ging lekker en draai nu al een lichte oc om mijn boelletje te testen,

Installatie ging als volgt.
-eerst het waterblok op de cpu plaatsen.
-slang van cpu naar de NB
-mobo in de kast plaatsen e
-ddr3 geuheugen plaatsen
-videokaart
-de boel aansluiten.

Hier wat pics
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

En ik ben nu aan het steseen met een lichte oc.
Die post ik straks. Ps cpu en nb is een heel stuk koeler al haha

Over de koel prestaties ben ik tevreden want op mijn voorige bord werd het boeletje veel warmer met minder voltage's

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

En nu heb ik er de nb ook nog bij gekoeld en de nb word nu maar max 50 graden en de cpu word ook max 50 graden. En om de striker 2 formula werd de nb soms 100 graden en de spu met minder volt tegen de 60 graden.

Edit

Net ff 3dmark 06 gedraait. En ik tik met 1 videokaart ff de 18k aan wat ik een goede prestatie vind.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Nu is de echte 18k wel weer een doel om te halen maar goed ik wil mijn zooi niet kapot maken. Lalala 24/7 4300mhz op de cpu lalala
 
Hier sinds gister een nieuw systeem.

Intel Core 2 Duo E8500
2GB GEIL
Samsung Spinpoint F1 640GB
Ati HD4850

Loopt als een zonnetje :D
 
Luppie hoeveel heb je dit jaar aan je pc uitgegeven? :P
want je hebt wel een striker en waterkoeling en dergelijke dus is best wel prijzig:P
 
2ibnw5u.jpg - 139074

fw3nnn.jpg - 139075

2lclp1v.jpg - 139076


Nou post ff die van mij ook.

setup is vrij simpel, maar ik heb nu geen hoge eisen aan een pc:

Q6600
Asus P5Q (wil nu een P5Q Pro of deluxe:( )
2 Gig geil geheugen
320gb samsung f1
Msi 8600GTS


Gebruik het nu alleen voor internet,Warrock en WoW
 
Terug
Naar boven