- Lid sinds
- 19 jan 2015
- Berichten
- 26.824
- Waardering
- 25.458
- Lengte
- 1m83
Nog nooit gedaan, hoe smaakt dat?Brandnetel blad kun je thee van maken, en in gerechten gebruiken.
InB4 naar brandnetel.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Nog nooit gedaan, hoe smaakt dat?Brandnetel blad kun je thee van maken, en in gerechten gebruiken.
Door de andere ingrediënten moeilijk te zeggen.Nog nooit gedaan, hoe smaakt dat?
InB4 naar brandnetel.
Valess 😅Kaassoufflé of pasteitjes ?
Als ik dit zie wil ik zo Tante Lien bellen voor pasteitjes 😁

Dat is ook de bedoeling 😉
Haha True. Kijk de rest morgen wel terwijl ik ontbijt ipv met een lege maag in bed 🤣
Oke dit vind ik zo niet lekker maar overweeg nu zelfs mijn nachtkastje op te gaan eten 🤣🤣🤣 dus ja ik schuif aan voor de worst 😁Speciaal voor jou buttie88
Stamppot andijvie met spekjes en rookworst 🙊
![]()
You're welcome 😁Oke dit vind ik zo niet lekker maar overweeg nu zelfs mijn nachtkastje op te gaan eten 🤣🤣🤣 dus ja ik schuif aan voor de worst 😁
Op de toilet gekeken?
Weet niet hoe lang je hem had gebakken, maar doe zelf altijd 2min per kant en dan in folie. Ziet er wel lekker uitBiefstuk, Wokgroente, Aardappelen uit de oven
![]()
Biefstuk te gaar bij wederom poging tot revearse searing, mogelijk te lang gebakken, met pan niet heet genoeg.
Gewoon blijven proberen, wel altijd een kutgevoel als 't mis gaat.Biefstuk, Wokgroente, Aardappelen uit de oven
![]()
Biefstuk te gaar bij wederom poging tot revearse searing, mogelijk te lang gebakken, met pan niet heet genoeg.
Dat is ook makkelijker. Dankjewel.Weet niet hoe lang je hem had gebakken, maar doe zelf altijd 2min per kant en dan in folie. Ziet er wel lekker uit
Het is wat experimenteren met revearse searing en eigenlijk moet je dan vrij dikke steaks hebben.Gewoon blijven proberen, wel altijd een kutgevoel als 't mis gaat.
Hoe heb je het aangepakt?
Ik doe zelf bijna nooit reverse sear, maar hogere kerntemperaturen (met reverse sear) uit de oven doe ik alleen met hele dikke stukken vlees.Dat is ook makkelijker. Dankjewel.
Het is wat experimenteren met revearse searing en eigenlijk moet je dan vrij dikke steaks hebben.
Gisteren was het minstens een uur uit de koelkast en minstens 40 minuten van tevoren zouten en in de oven op ongeveer 125 graden tot een kerntemperatuur van 55 graden (dit zou minder kunnen). Toen laten liggen tot de aardappelen goed op weg waren, 45 seconden per kant in de hete olie, nog ff de zijkanten en toen laten rusten in folie.
Vandaag wilde ik het met een bak- en braadproduct proberen (@apfelstrudel huilt nu, sorry) om minder te spetteren, maar dat werkt dus niet.

Dank, ik neem het mee, gisteren ging het best goed.Ik doe zelf bijna nooit reverse sear, maar hogere kerntemperaturen (met reverse sear) uit de oven doe ik alleen met hele dikke stukken vlees.
Wat jij hebt ziet er uit als een 'normaal' biefstukje dus zou ik met een reverse sear er rond de 35-40 graden uit trekken, dan ff 1min per kant dichtschroeien en laten rusten.
Als je hem met 55 graden uit de oven trekt is hij al medium-rare, elke seconde in de pan is er dan een te veel![]()
