Taaci
Cool Novice
- Lid sinds
- 2 nov 2013
- Berichten
- 218
- Waardering
- 3
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 87kg
- Vetpercentage
- 10%
Mag ik jouw recept van de nutella pizza?


Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


Had hem niet zelf gemaakt hoor, was eten bij Happy Italy

Had hem niet zelf gemaakt hoor, was eten bij Happy Italy![]()

Had hem niet zelf gemaakt hoor, was eten bij Happy Italy![]()
Zeker doen, de pizza die ik had was overigens ook erg lekker.Dan weet ik waar er dit weekend gegeten gaat worden met de vrouw!![]()
Hij was heerlijk. Redelijk knapperige bodem met warme nutella (en poedersuiker omdat de nutella nog niet zoet genoeg isLol, toen je hem postte wilde ik al reageren "Heb je dat recept van happy italy na geaapt?" maar blijkbaar niet dus. Heb hem toentertijd ook op de kaart zien staan maar durfde hem niet aan haha, hoe smaakte die?
)valt redelijk mee hoor. t zal niet meer dan 150 kcal zijn per stuk.
30 kcal rijstwafel
30 kcal banaan
+- 10 gr nutella

Pff dat je dat weg krijgt zeg!!! Wat een hoeveelheden
Oja en een klap op je kaak doei
Pff dat je dat weg krijgt zeg!!! Wat een hoeveelheden
Oja en een klap op je kaak doei
Man man man moet dat nou, dat joch heeft nu al genoeg moeite om fatsoenlijke maaltijden weg te krijgen.
sorry joch 
Wel genoeg drinken, zo'n stevige maaltijd moet natuurlijk goed verteerd worden.Italiaanse bollen -met steak, kaas, ei, sambal, komkommer, tomaat -kip, banaan, ananas, komkommer en pindakaas


