ThaWasteland
Enormous Athlete
- Lid sinds
- 28 mei 2014
- Berichten
- 44.169
- Waardering
- 71.639
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 93kg
Ja, ik had al eens in mijn boterham met pindakaas gebeten
![]()
Ik maak hem wel.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja, ik had al eens in mijn boterham met pindakaas gebeten
![]()

Broccoli, rijst, pangasius en ei-eiwit. Ik had nog m'n halve appel van m'n post wo, dus die er ook over gemikt. Simpele cutmeal.Looking good! Wat is het / receptje als ik vragen mag?![]()

Karamelijs... toppertje!Zware cravings naar iets lekkers. En lekker dat het was hnnnng. Bre bed meal.
![]()
![]()
Goed om te horen dat ze je goed verzorgen daar in de woongroep. Kookt Truus Janssen of Gertie Peters je maaltijden of mag je al zelfstandig bij het vuur komen?Ik eet dagelijks:
Zalmfilet 200gr gebakken MET vel
aardappel 300gr
groenten afwisselend
Wij mogen om beurten koken onder begeleiding van ravie de vries of robertjan B.Goed om te horen dat ze je goed verzorgen daar in de woongroep. Kookt Truus Janssen of Gertie Peters je maaltijden of mag je al zelfstandig bij het vuur komen?
