MuscleMeat

Stelling: Pvv moet verboden worden, want..

Christendom is wel degelijk anders dan islam. Moet je mischien eens meer in verdiepen één wezenlijk verschil tussen beide is dat. Christendom de dialoog aangaat. Islam daar integen is een overheersende godsdienst: die denken dat wat hun aanhangen de DE ENIGSTE WAARHEID IS. Allegelovigen hebben dat zo wie zo maar christenen gaan nog de dialoog aan.
Christenen hebben het nu ook voor het zeggen. CU CDA ?.

En met die oude verhalen over vroeger is toch helemaal niet relevant. En wil je zeeuwse kledingdracht vergelijken met een burka alsjeblieft zeg. Met je slappe agrumenten.

En ik verheerlijk helemaal geen christendom ik ben zelf atheist. Maar doe in godsnaam die naïeve oogkleppen eens af!

Ra ra: het zit in een hoekje en wordt steeds kleiner.

KaasKoekje met een kaasschaaf.
 
Sorry dat ik blijkbaar niet in de vastomlijnde kaders van dit topic bleef.
We moeten inderdaad de ene partij wellicht verbieden en mogen ons niet afvragen wat dan goede alternatieven zijn.

Ik heb het niet over verbieden. het zou me werkelijk worst wezen wat er met de pvv gebeurt.
Maar verwacht je nu van ons om jou een kant en klaar antwoord te geven op de vraag wat een goed alternatief voor de pvv is?
Hoe kunnen wij dat doen? En hoe zie jij dit voor je?
IMO kan dit niet, want wat ik een goed alternatief vind zal jij waarschijnlijk gelijk afschieten als "links tuig", dus why try?

Dus ipv zulke onzinnige vragen te stellen, kan je je misschien beter inhoudelijk uitlaten.
 
want wat ik een goed alternatief vind zal jij waarschijnlijk gelijk afschieten als "links tuig", dus why try?

Als jij met goede alternatieven zou komen of een ieder geval een hersenspinsel zou ik dat nooit afschieten met links tuig.
De bijdrages in de topics over de PVV zijn wel inhoudelijk maar constant hetzelfde menu; een klaagzang. Misschien kunnen we dan eens verder denken en met alternatieven komen of zijn die er niet?
 
Als jij met goede alternatieven zou komen of een ieder geval een hersenspinsel zou ik dat nooit afschieten met links tuig.
De bijdrages in de topics over de PVV zijn wel inhoudelijk maar constant hetzelfde menu; een klaagzang. Misschien kunnen we dan eens verder denken en met alternatieven komen of zijn die er niet?

Alternatieven? Waar heb je het over man.
Er zijn nog wel 20 andere partijen waar je op kan stemmen, genoeg alternatieven lijkt me toch. Ik zou zeggen: verdiep je er eens in, misschien zit er iets voor je bij.
 
Laatst bewerkt:
Alternatieven? Waar heb je het over man.
Er zijn nog wel 20 andere partijen waar je op kan stemmen, genoeg alternatieven lijkt me toch. Ik zou zeggen: verdiep je er eens in, misschien zit er iets voor je bij.

Je gaf net aan dat je niet met een alternatief wilde komen omdat je het vervelend vindt als het afgeschoten zou worden dus zinloze energie.
Vervolgens geef ik aan dat het onzin is om te denken dat het afgeschoten zou worden. En in de volgende post stuur je mij het bos in zonder met een goed alternatief te komen.???

Gaat weer nergens over zoals gewoonlijk.
 
Laatst bewerkt:
Je gaf net aan dat je niet met een alternatief wilde komen omdat je het vervelend vindt als het afgeschoten zou worden dus zinloze energie.
Vervolgens geef ik aan dat het onzin is en dan stuur je mij het bos in zonder met een goed alternatief te komen.???

Gaat weer nergens over zoals gewoonlijk.

Volg je de Nederlandse politiek wel? Of geloof je dat de PVV de enige partij is?
Ik zeg net dat er nog wel 20 andere partijen zijn om op te stemmen, dan heb je toch alternatieven, of niet dan?
 
Volg je de Nederlandse politiek wel? Of geloof je dat de PVV de enige partij is?
Ik zeg net dat er nog wel 20 andere partijen zijn om op te stemmen, dan heb je toch alternatieven, of niet dan?

"Ok", beginner.

Sorry jongens on topic maar weer en weer lekker verder klagen over de geblondeerde moslimhater.
 
:roflol:
En dan zelf zeiken dat je vragen niet beantwoord worden.
 
Als jij met goede alternatieven zou komen of een ieder geval een hersenspinsel zou ik dat nooit afschieten met links tuig.
De bijdrages in de topics over de PVV zijn wel inhoudelijk maar constant hetzelfde menu; een klaagzang. Misschien kunnen we dan eens verder denken en met alternatieven komen of zijn die er niet?

Het is vooral belangrijk om te realiseren dat er in de politiek VEEL meer is dan 1 bepaald punt, als je dat door hebt dan zul ja pas realiseren wat voor een pauperpartij de PVV is.
 
Het is vooral belangrijk om te realiseren dat er in de politiek VEEL meer is dan 1 bepaald punt, als je dat door hebt dan zul ja pas realiseren wat voor een pauperpartij de PVV is.

" OK " MeDieVil als jij onderstaande programma als 1 punt wil omschrijven prima.

edit; genoeg voer om weer eens inhoudelijk de punten onderuit te schieten s6 boys.




I. Belastingverlaging
  • 16 miljard belastingverlaging voor burgers en ondernemers (fors lagere tarieven inkomstenbelasting en dus hogere koopkracht voor iedereen, te financieren uit bezuinigingen op ambtenaren, Europa, subsidies, ontwikkelingshulp)
  • Miljard extra voor AOW'ers
  • Extra geld voor meer agenten op straat, meer docenten voor de klas en meer verplegend personeel in het verpleeghuis door het wegsnijden van bureaucratie en overhead en de benutting van een deel van een mogelijk begrotingsoverschot aan deze drie sectoren
  • Lagere benzineprijzen door terugdraaien ‘kwartje van Kok'
  • Onverkort handhaven hypotheekrenteaftrek
  • Minder ministeries, minder ambtenaren
  • Geen stijging gemeentelijke lasten
II. Keiharde aanpak criminaliteit en terrorisme
  • Hogere straffen voor crimineel gedrag en invoering minimumstraffen voor misdrijven en overtredingen
  • Na drie zware geweldsmisdrijven levenslange gevangenisstraf
  • Afschaffen van de korting op de maximumstraf in geval van poging tot misdrijf
  • Wettelijke verplichting OM tot voordeelsontneming daders bij misdrijven
  • Minder taakstraffen
  • Afschaffen verjaring gewelds- en zedenmisdrijven
  • Geen kwijtschelding deel gevangenisstraf bij goed gedrag
  • Introductie heropvoedingskampen
  • Preventief fouilleren in het hele land
  • Herinvoering jeugd- en zedenpolitie
  • Wettelijk verbod op pedofielenpartij
  • Professionelere hulp voor slachtoffers
  • Einde gedoogbeleid: sluiten coffeeshops, krachtige aanpak thuisteelt en drugsoverlast, geen vrije heroïneverstrekking
  • Denaturalisatie en uitzetting recidiverende (Marokkaanse) straatterroristen met dubbele nationaliteit
  • Introductie van administratieve detentie bij terrorisme
  • 10 jaar geen recht op uitkering bij uitkeringsfraude
  • Niet-Nederlanders die een misdrijf plegen worden direct uit Nederland verwijderd
  • Agressie tegen politiefunctionarissen en andere hulpverleners: 1/3 hogere minimumstraf en 1/3 hogere maximumstraf
  • Kraakverbod
  • Reorganisatie politie: terug van 26 naar 4 politieregio's, plus KLPD
III. Onderwijs en gezin

  • Meer aandacht voor onderwijs, gezin en opvoeding kinderen: veilige scholen, kwaliteitsverbetering lerarenopleiding, normen en waarden terug in gezin en onderwijs, ouders meer verantwoordelijk voor crimineel gedrag van hun minderjarige kinderen (waar van toepassing ook als het gaat om hun eigen verblijfsstatus)
  • Geschiedenis en nationale identiteit prominent in het curriculum van alle scholen
  • Menselijke maat terug in onderwijs: kleinere scholen, primaat bij docenten en ouders
  • Afschaffen tweede fase/studiehuis en VMBO, herinvoering ambachts- en tuchtscholen
  • Sociale dienstverlening/maatschappelijke stage verplicht onderdeel schoolcurriculum voortgezet onderwijs (3 maanden: ouderenbezoek etc.)
  • Handhaving artikel 23 van de Grondwet (vrijheid van onderwijs), maar moratorium van 5 jaar op nieuwe islamitische scholen
  • Wachtlijsten jeugdzorg wegwerken
IV. Immigratiestop / Integratie

  • Immigratiestop niet-westerse allochtonen (Marokkanen en Turken) voor 5 jaar
  • Invoering quotum asielzoekers van maximaal 5.000 per jaar, opvang in eigen regio
  • Nieuw artikel 1 van de Grondwet: christelijk/joods/humanistische cultuur moet in Nederland dominant blijven
  • Moratorium van 5 jaar op bouw nieuwe moskeeën en islamitische scholen
  • Sluiten radicale moskeeën, uitzetten radicale imams
  • Verbod op buitenlandse financiering of buitenlandse bestuurlijke invloed moskeeën
  • Preekverbod buitenlandse imams, verplichting tot spreken van Nederlandse taal in gebedshuizen
  • Afschaffen stemrecht gemeenteraden voor niet-Nederlanders
  • Teksten vanwege de overheid op (voorlichtings- en informatie-)folders uitsluitend in de Nederlandse taal
  • Afschaffen dubbele nationaliteit
  • Geen medische zorg voor illegalen behoudens spoedeisende hulp
  • Naturalisatie pas na 10 jaar rechtmatig verblijf in Nederland gedurende welke periode men volledig moet hebben gewerkt en geen misdrijf mag hebben gepleegd
  • Eerste tien jaar verblijf vreemdelingen in Nederland: geen recht op uitkering
  • Geen verblijfsvergunning voor immigranten die tien jaar voor aanvraag verblijfsvergunning waar ook ter wereld zijn veroordeeld voor een misdrijf
  • Geen export van uitkeringen buiten de EU
  • Uitvoering motie-Wilders inzake burqaverbod in openbare ruimte
  • Verbod hoofddoekjes in publieke functies
  • Bevorderen vrijwillige remigratie
V. Directe democratie: meer invloed van de burgers

  • Meer directe democratie: invoering bindende referenda, te beginnen met (1) Turks lidmaatschap EU, (2) wenselijkheid Euro en (3) Antillen wel of niet in Koninkrijk
  • Invoering districtenstelsel, gekozen burgemeester en gekozen minister-president
  • Afschaffen Eerste Kamer
  • Terugbrengen aantal leden Tweede Kamer van 150 naar 100
  • Afschaffen wachtgeldregelingen voor politici, zelfde sociale zekerheidsrechten als andere burgers. Onmiddellijke invoering sollicitatieplicht voor oud-politici
  • Geen salarisverhoging voor ministers, kamerleden en andere politici/bestuurders
  • Geen overheidssubsidies voor politieke partijen
VI. Zorg / Sociale Zaken

  • Extra geld voor verpleeghuiszorg: minder bureaucratie/overhead en meer handen aan het bed
  • Nette eenpersoonskamers voor ouderen in verpleeghuizen: ouderen zijn geen gevangenen
  • Belastingvrij loon voor vrijwillig werkende 65-plussers
  • Grenzen zo lang mogelijk dichthouden voor Oost-Europese werknemers
  • Werken voor een uitkering
  • Geen fiscalisering AOW, vergroting draagvlak AOW door meer werkenden onder de 65 jaar
VII. Infrastructuur / Ruimtelijk ordening / Energie

  • Meer investeren in wegen en automobiliteit: meer wegen, prioriteit bij knelpunten
  • Geen tolheffing, geen rekeningrijden, afschaffen trajectcontroles
  • Verhoging maximumsnelheid, extra verhoging in avonduren en 's nachts
  • Tweede nationale luchthaven in Flevopolder of in zee
  • Van Groene Hart naar Kloppend Hart: wonen, werken en recreëren
  • Bouw nieuwe kerncentrales
VIII. Europese Unie / Vredesoperaties / Buitenlands beleid

  • Geen nieuwe landen bij Europese Unie
  • Turkije in de EU dan Nederland eruit
  • Afschaffen Schengen-visa, Nederland gaat weer geheel over eigen toelatingsbeleid vreemdelingen
  • Geen nieuwe Europese Grondwet of overdracht nationale bevoegdheden aan Brussel
  • Samenwerking EU vooral economisch, terugbrengen politieke zeggenschap naar nationale parlementen
  • Afschaffen Europees Parlement, sterke beperking Europese Commissie en stoppen met jaarlijkse Nederlandse miljardenafdrachten aan Brussel
  • Minder Nederlandse militaire bijdragen aan internationale (vredes)operaties, alleen nog deelname aan NAVO-operaties
  • Meer prioriteit voor mensenrechten in buitenlands beleid
  • Verhoging efficiency krijgsmacht
  • Verbetering zorg en nazorg thuisfront uitgezonden en teruggekeerde militairen
  • Steun voor strijd tegen internationaal terrorisme zoals Al-Qaida, Hezbollah en Hamas
IX. Dierenrechten/dierenwelzijn

  • Rechten van het dier in de Grondwet
  • Minimumgevangenisstraf voor dierenmishandelaars
  • Na veroordeling dierenmishandeling: levenslang verbod op houden van dieren
  • Meer prioriteit bij politie en justitie voor opsporing en vervolging dierenmishandeling (animal cops)
  • Introductie nationaal alarmnummer voor dieren: 113
  • Strenger naleven verbod op ritueel ‘thuisslachten'
 
Laatst bewerkt:
Allemaal aantrekkelijke onhaalbare punten om simpele zielen te trekken. Wat denkt die gozer nou; Laten we de gulden terug halen, uit de EU stappen. De dubbele nationaliteit schaffen we af en gooien mensen eruit. Waarom zouden we ons aan internationale regels houden. Zullen we ook meteen de belasting afschaffen.
 
"Keiharde aanpak criminaliteit" Oh brother :roflol:

Allemaal direct naar de criminele leerschool, wat een genie die Wilders.
 
Laatst bewerkt:
Een paar punten neerzetten is nog geen programma. De PVV is een schande voor de Nederlandse poltiek vanwege het ontbreken van een beginselprogramma en/of verkiezingsprogramma. Dat pamfletje van hun is om je reet mee af te vegen, zonder uitdieping blijft het gewoon pure kak.
 
Dat maak jij er van, dit is gewoon zijn kantoor :

[Link niet meer beschikbaar]
Ik zeg niet dat je ongelijk hebt, maar dit filmpje overtuigt mij niet echt :dunno: Ik kan het bijna niet geloven dat een Nederlands rechts politicus geen Nederlandse, maar wel een Israëlische vlag op het bureau zou hebben. Makes no sense. Misschien is dit gewoon gefilmd tijdens een bezoek in de VS of Israel? Of op de Amerikaanse ambassade van Israel (of omgekeerd)?

Allemaal aantrekkelijke onhaalbare punten om simpele zielen te trekken. Wat denkt die gozer nou; Laten we de gulden terug halen, uit de EU stappen. De dubbele nationaliteit schaffen we af en gooien mensen eruit. Waarom zouden we ons aan internationale regels houden. Zullen we ook meteen de belasting afschaffen.
Niet allemaal trouwens. Maar degene die haalbaar zijn vind je wel vaak ook in andere oppositiepartijen en wellicht met wat meer uitdieping.
 
Als reactie op een verwijderde posting, iedere partij heeft een standpuntenlijst echter die partijen hebben ook beginselprogramma's en verkiezingsprogramma's. Vrij goed uitgewerkt en per punt toegelicht. De PVV is zo'n beetje de enige partij zonder partijprogramma en/of beginselprogramma.
 
Ik denk dat mensen zoals EricR eens een jaartje bij mij om de hoek moeten komen wonen. Geloof me..je mening veranderd..
Niet dat ik vind dat Wilders al goede oplossingen heeft. Maar ik vind wel dat hij juiste punten aankaart.
 
Ik denk dat mensen zoals EricR eens een jaartje bij mij om de hoek moeten komen wonen. Geloof me..je mening veranderd..
Niet dat ik vind dat Wilders al goede oplossingen heeft. Maar ik vind wel dat hij juiste punten aankaart.

:DUhh volgens mij woont Eric in Den Haag?
 
Dat is niet bij mij om de hoek
 
Ik denk dat mensen zoals EricR eens een jaartje bij mij om de hoek moeten komen wonen. Geloof me..je mening veranderd..
Niet dat ik vind dat Wilders al goede oplossingen heeft. Maar ik vind wel dat hij juiste punten aankaart.

Ik werk in een probleemwijk, 1 van de 40 Vogelaarwijken. Zie niet in waarom mijn mening moet veranderen door bij jou om de hoek te komen wonen.
 
Terug
Naar boven