Kevinson
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 6 jun 2011
- Berichten
- 3.259
- Waardering
- 310
- Lengte
- 1m78
- Massa
- 85kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
The 7 habits of highly effective people
Cadeau gekregen. Heb tot nu toe slechts enkele pagina's gelezen, en zal in ieder geval het intro over de nietsnut van een zoon van de auteur die opeens zowel academisch als atletisch uitblinkt met wat korrels zout nemen. Alleszins schrijft ie goed, ben benieuwd wat het verder gaat brengen.
Vind het soms wat langdradig, maar je dient door te bijten. Staan veel goeie dingen in.
Momenteel bezig met deze:
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Ik mis de slechte en mindere dagen, het lijkt alsof heel zijn leven in een rechte lijn naar boven ging.
Kan m'n oude account niet meer openen blijkbaar: Lennart010
Kan iemand heel misschien bij dit artikel: Alternatives to Black - Scholes Formulation in Finance van Masaaki Kijima http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/0471667196.ess7134/full
Ik heb al meerdere mensen van verschillende uni's gevraagd maar niemand kan dat artikel downloaden, diegene die het kan zou echt een instant held zijn.
Heb hem, alleen wel beetje bagger kwaliteit. Waar kan ik hem naartoe mailen?

Hij zit in je mail.
Nu we toch aan het requesten zijn, kan iemand aan deze komen:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19011288
Ik mis de slechte en mindere dagen, het lijkt alsof heel zijn leven in een rechte lijn naar boven ging.

Ik ben ook wel weer in voor de uitdaging van 52 boeken. Heb tot nu toe dit jaar gelezen:
Ecco Homo – Nietzsche
Enders game - Orson Scot Card
Logicomix: an epic search for truth
Groundless belief - Michael Williams
Nu bezig met The Way of the Superior Man: A Spiritual Guide to Mastering the Challenges of Women, Work, and Sexual Desire van David Deida & Never Let Go: A Philosophy of Lifting, Living and Learning van Dan John. Beide beetje lifestyle filosofie boeken. De eerste meer over relaties en de tweede over trainen, lezen beide lekker weg.
, toch dat stripverhaal over Bertrand Russell. en vond je het een beetje deftig?
lol logicomix, toch dat stripverhaal over Bertrand Russell. en vond je het een beetje deftig?
---------- Toegevoegd om 21:05 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 21:04 ----------
een boek per week, snap niet hoe sommigen dat lukt, maar ben zelf een heel trage lezer, 20-30pagina's per uur![]()
Ja klopt ja, ik vond het wel een leuk verhaal maar niet iets wat me lang bij zal blijven staan. Ik las achteraf dat heel veel ontmoetingen uit het verhaal verzonnen waren... het is deels fictie deels historisch. Het sloot in ieder geval wel goed aan bij mij colleges over Russell.
Bij mij ligt de leessnelheid echt aan het boek, ik lees makkelijke fictie tot wel 100 pagina's per uur, maar heb vaak genoeg boeken waar ik maximaal 15 pagina's per uur lees.
Bij mij ligt de leessnelheid echt aan het boek, ik lees makkelijke fictie tot wel 100 pagina's per uur
Zonder melodie. - Er zijn mensen die zozeer gekenmerkt worden door een constant gegrond zijn op zichzelf en door een harmonisch op maat maken van al hun bekwaamheden, dat elke activiteit in dienst van een doelstelling hen tegenstaat. Ze lijken op een muziekstuk dat uit louter langgerekte harmonische akkoorden bestaat, zonder dat ooit ook maar de aanzet tot een gestructureerde, bewogen melodie hoorbaar wordt. Alle beweging van buitenaf dient slechts om het bootje meteen weer een nieuw evenwicht op het meer van harmonische welluidendheid te geven. Moderne mensen worden meestal uiterst ongeduldig als ze zulke naturen ontmoeten, waar niets uit 'wordt', zonder dat men echter van hen zou kunnen zeggen dat ze niets 'zijn'. Maar in heel specifieke stemmingen roept hun aanblik de ongewone vraag op: waarom eigenlijk melodie? Waarom bevredigt het ons niet als het leven zich rustig in een diep meer spiegelt? - De Middeleeuwen waren rijker aan zulke naturen dan onze tijd. Hoe zelden treft men nog iemand die ook in het gewemel volmaakt vredig en vrolijk met zichzelf kan blijven leven, zichzelf toesprekend als Goethe: 'het beste is de diepe stilte, waarin ik leef en groei tegen de wereld in, en win wat ze me te vuur en te zwaard niet kunnen ontnemen.'
Ik heb het boek van Hans Kraay Jr net uit. Achter de kleedkamerdeur. Een erg interessant boek.
not srs, wel een geniaal boek trouwens
