- Lid sinds
- 1 nov 2009
- Berichten
- 1.609
- Waardering
- 202
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 90kg
Dan heb je je doel bereikt of hoe moet ik dat zien?
Hoh, qua massa al heel lang, qua kracht niet. Oorspronkelijk was 90kg met een laag vetpercentage men doel, dus daar ben ik wel al ferm en zonder al te veel moeite overgegaan. Men massa brengt nu gewoon teveel ongemakken mee op vlak van kleding (+het ontbijt gaat er niet zo vlot meer in nu ik weinig slaap, in de vakantie was dat geen probleem) en ik vind het niet echt esthetisch meer in verhouding tot men hoofd
Het is nooit mijn bedoeling geweest om echt een beest te worden, maar door die contest hier heb ik even er alles proberen uithalen, en zo ben ik langzaam aan een lichte vorm van bigorexia beginnen krijgen denk ik hehe. Maar nu vind ik het even genoeg geweest. Ik weet nu tot wat ik in staat ben en wat ik ervoor moe doen, dus als ik ooit nog eens 100+ wil wegen, dan zal me dat weinig moeite kosten.


Mss ook wat meer gaan junken, mss eens wat alcohol (niet overdreven natuurlijk, ik haat katers), ... terug wat normaler leven dus. We zien wel wat het geeft. 
