- Lid sinds
- 6 nov 2023
- Berichten
- 5.652
- Waardering
- 4.785
- Lengte
- 1m89
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dit is zo ontzettend schattig.Mentaliteit? Ik heb bruggen moeten oversteken om te staan waar ik nu sta, ik heb veel meer meegemaakt dan jullie, terwijl ik nog jong ben je wilt niet weten wat ik heb moeten doorstaan.
Dankjewel lieverd
Eigenlijk wel maar als je een liedje zingt is het ook goed
Veel aannames ook, omdat die geen idee heeft wat anderen door of meegemaakt hebben. Zonder afbreuk te doen op wat hij meegemaakt kan hebben.
Nee ik wil me ook met niemand vergelijkenVeel aannames ook, omdat die geen idee heeft wat anderen door of meegemaakt hebben. Zonder afbreuk te doen op wat hij meegemaakt kan hebben.
Met zulke opmerkingen moet je altijd oppassen omdat je gaat invullen 😘
No offence taken @Seth_Fit
Ik heb vandaag nog 2 bruggen overgestoken.Mentaliteit? Ik heb bruggen moeten oversteken om te staan waar ik nu sta, ik heb veel meer meegemaakt dan jullie, terwijl ik nog jong ben je wilt niet weten wat ik heb moeten doorstaan.
Nu hou ik erover op ga lekker doen wat je zelf gelukkig maakt maar trek niet te snel je conclusies.
32 uur is de nieuwe 40!!!!!Lol hahahaha, ik ken een hoop 20'ers die allemaal 32 uur per week werken.
En ik maar 6/7 mijn kloten afdraaien voor moedertje staat en vader belastingen.
En volledig loon. 💪
Yessss
Die paar uur gaat ect geen verschil maken kerelen dan straks maar janken dat de lonen zo laag zijn. Geld verdienen willen ze wel maar werken ho maar.
Meer uren maken = meer ervaring opdoen/netwerk opbouwen = doorgroeien = meer geld verdienen
Eenmaal met genoeg ervaring ga je zzpen en dan kan je pas echt gaan harken.
52 weken in een jaar, hiervan werk je er 46. Jij werk 32 uur en je collega 40 uur. Aan het einde van het jaar heeft je collega 8x46=368 uur meer gewerkt dan jij, denk je niet dat hij meer ervaring heeft opgedaan dan jij? Dat zijn dik 9 weken extra werk.
Heb je dan nog wel tijd om te reflecteren op je werk en je leven en de balans hierin52 weken in een jaar, hiervan werk je er 46. Jij werk 32 uur en je collega 40 uur. Aan het einde van het jaar heeft je collega 8x46=368 uur meer gewerkt dan jij, denk je niet dat hij meer ervaring heeft opgedaan dan jij? Dat zijn dik 9 weken extra werk.
oke maar op mijn afdeling mag je niet eens 40 uur werken dus ik hou het hierbij, ervaring zat!52 weken in een jaar, hiervan werk je er 46. Jij werk 32 uur en je collega 40 uur. Aan het einde van het jaar heeft je collega 8x46=368 uur meer gewerkt dan jij, denk je niet dat hij meer ervaring heeft opgedaan dan jij? Dat zijn dik 9 weken extra werk.
Als ik naar mijn eigen leven kijk, nee werk/studie is prio 1 geweest de afgelopen twee jaar waardoor sociaal leven vrijwel 0 was. Vond ik dit leuk? Nee, maar het heeft me een woning opgeleverd, een financiële mijlpaal doen bereiken en daarnaast heb ik straks een prima inkomen. Even op de blaren zitten maar dat loont gewoonHeb je dan nog wel tijd om te reflecteren op je werk en je leven en de balans hierin
Al die pisbaantjes tegenwoordig, influencers, nagel stylisten, fitness instructeur of portier bij een disco, deed je vroeger naast je 40 urige baan.
