MuscleMeat

Wanneer gaan de sportscholen weer open?

Peiling Peiling Wanneer gaan de sportscholen weer open?


  • Totaal stemmers
    37
Krijg net een email.

Vanaf maandag 11 mei is de fitness volledig beschikbaar op het plein recht tegenover de FPA. Ruim voldoende apparatuur hebben wij buiten staan, powersledge baan, kettlebel, dumbels, van alles! Voor de fitness hoef je je niet aan te melden vooraf.

Er gelden natuurlijk wel wat regels, hierbij de belangrijkste regels:

- Max 1 uur fitnessen per klant, na de training direct naar huis.

- Was goed je handen voordat je komt.

- De sportschool zelf is gesloten, dus je kan geen gebruik maken van de wc, douche, kleedkamer of lockers.

- Als je ziek/ verkouden bent blijf je thuis.

- Handdoek is verplicht.

- Hou 1,5 meter afstand!

Pak lekker je training weer op, zie en ontmoet elkaar weer! Tot maandag!

Precies wat ik voorspelde. Een uurtje. Blijf lekker thuis met de homegym, maar wel tof voor mensen zonder homegym. Zolang het droog is in ieder geval.
 
Krijg net een email.



Precies wat ik voorspelde. Een uurtje. Blijf lekker thuis met de homegym, maar wel tof voor mensen zonder homegym. Zolang het droog is in ieder geval.
Mijn gym gaat een dorp verderop ook open. Maar ook buiten en binnen gesloten.
 
Mijn gym gaat open om buiten groepslessen te doen. Zal ik me maar inschrijven voor een dagje bodypump? :eyes:
 
FB_IMG_1589127514282.jpg
 
De laatste moet de dumbells naar binnen brengen. Extra cardio.
 
Terug
Naar boven