Fitness Seller

Wat eet je nu?

200 gram tonijn
 
Het gezicht van een dakloze
 
  • Like
Waarderingen: Obee
3 hamburgers
4 sate
2 worsten
1 hamburger

en wat sla
 
24vqz41.jpg
 
300 gr panga, 300 gr rijst + seroendeng
 
3 kiwi's :cool:
 
- Kippenfilet (gekookt)
- Soort zelfgemaakte salsa :brew: :D, bestaande uit tomaten, ui, en veel look, tabasco, en afgekruid met zowat alles wat in de kruidenkast te vinden was.
- twee sneetjes volk geroosterd brood.

2gyd99f.jpg
 
Maissalade:

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
6 eieren, bacon, ham en soya sauce

rt4ajr.jpg
 
2 tonijnburgers (met wat light smeerkaas en een plakje smeltkaas door, ajuin, bieslook, citroensap, eitje en wat thaise curry ) en 2 rolletjes witloof in hesp met witte saus :D. (Uit de aldi 347 kcals , EKV 26/18/16 en gewoon lekker.)
 
hoe krijg je zoveel rijst weg? gebruik je iets speciaals als kruiden/sauzen? (of is dat de seroendeng)
seroendeng heb ik er af en toe door heen dat is geroosterde kokos met pinda en nog wat. Over algemeen eet ik gewoon droge rijst en dan de panga met kruiden gebakken.

gekookt / ongekookt? dit is echt te veel man :)
gekookt gewicht, die laatste happen zijn ook echt k*t ;) maar gain wel goed op
 
250gr rijst, 1 stuk biefstuk en mais met sambal

Zo koken voor morgen en zaterdag:
Rijst, kip, mais/paprika/sperziebonen :)
 
350g kip, 3eieren, en een groentemix bestaand uit aubergine en brocolli. Alleen zijnd e groentjes neit zo goed gelukt^^
 
200 gr halal biefstuk
 
Terug
Naar boven