Vurige en gepassioneerd sex, uitdagen en uitproberen, is niets vrouw-onvriendelijks aan. Ik vind dat ook maar een belachelijk woord, de balans die je samen hebt is het enige wat telt. Op wat voor manier dan ook.
Maar om toch iets toe te voegen wat los staan van domineren:
Nuru kan geinig zijn, al is dat eigenlijk zonde om nuchter te doen. De olie is gladder dan bodyglide of olie. Massage olie trekt in je huid en op je beddengoed. Nuru doe je bijvoorbeeld op een luchtbedje waardoor je blijft glibberen. Je kan niets vastpakken, glijdt overal over/in, en als man heb je best een leuk uitzicht als zij glimmend op je zit.
Ja ik hou wel van toys bij haar gebruiken maar zij niet zo.
Weet niet of je de WeVibe kent? Kan leuk vooraf zijn. Erg stil, en je zou het zelfs vanuit de andere kant van de wereld nog kunnen besturen. Dus ook bv als zij nog aan het werk is, je samen uit eten bent, of als je er zeker van wil zijn dat het bezoekje aan je schoonouders geen ùren duurt
Sws tepelspeelgoed, ooit gehoord van een nipplegasm?
Komt dat niet uit de tantra? Als je het zweefteven gedeelte overslaat, zijn daar qua soorten orgasmes en erogene zones wel leuke dingen in te vonden.