- Lid sinds
- 21 okt 2017
- Berichten
- 8.201
- Waardering
- 9.211
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 93kg
- Vetpercentage
- 20%
laten we dat maar niet doen iemand moet namelijk naar de SEH kunnen rijden lol
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
laten we dat maar niet doen iemand moet namelijk naar de SEH kunnen rijden lol
Waarom dan? Zeker met aantal haren begrijp ik niet.In turkije zetten ze meer haren dan in nederland, daar kriig je dus een vollere look. Zelfde als borsten in Nederland zijn er grenzen qua cc wat ze mogen zetten, buiten EU zijn er andere grenzen.
Boeien als ze maar niet slijpen verder mogen ze alles met mijn gebit doen hoofJa precies. Maar ik Kan mijzelf niet voorstellen dat je op dat niveau alsnog gierig gaat doen.
Ze mogen per mm2 x aantal wortelharen zetten in NL en in turkije is dat getal gewoon hoger waardoor je een vollere look krijgt en uiteindelijk is dat wat men wilt. Wellicht ivm gezondheid dat meer wortelharen per mm2 de kans op complicaties vergroot.Waarom dan? Zeker met aantal haren begrijp ik niet.
Zal ook wel een reden voor zijn denk ik. In dat soort landen nemen ze t niet zo nauw met je gezondheid. Volgens mij moet NL etc zich aan veel striktere regels houden.Ze mogen per mm2 x aantal wortelharen zetten in NL en in turkije is dat getal gewoon hoger waardoor je een vollere look krijgt en uiteindelijk is dat wat men wilt. Wellicht ivm gezondheid dat meer wortelharen per mm2 de kans op complicaties vergroot.
Overigens ken ik er talloze die het in turkije gedaan hebben en ik zou het zelf ook doen als het zover is. 3k inc 3/4 dagen in een resort daar, compleet verzorgd.
Meen dat ze in NL ook je schedel in 2 stappen doen waardoor je eerste x maanden moet herstellen om de volgende helft te doen, turkije is gewoon vol gas alles in
hmmm weet wel waar het geld is 🤣Zal ook wel een reden voor zijn denk ik. In dat soort landen nemen ze t niet zo nauw met je gezondheid. Volgens mij moet NL etc zich aan veel striktere regels houden.
Maar goed, iedereen moet uiteraad doen waar hij/zij goed bij voelt. Ik laat mij iig alleen hier verbouwen
Ze mogen per mm2 x aantal wortelharen zetten in NL en in turkije is dat getal gewoon hoger waardoor je een vollere look krijgt en uiteindelijk is dat wat men wilt. Wellicht ivm gezondheid dat meer wortelharen per mm2 de kans op complicaties vergroot.
Overigens ken ik er talloze die het in turkije gedaan hebben en ik zou het zelf ook doen als het zover is. 3k inc 3/4 dagen in een resort daar, compleet verzorgd.
Meen dat ze in NL ook je schedel in 2 stappen doen waardoor je eerste x maanden moet herstellen om de volgende helft te doen, turkije is gewoon vol gas alles in 1x.
Ze praten daar vloeiend Nederlands en men heeft hier meer het idee dat Achmed daar beetje bijbeunt. De plastische chirurgie is beter in turkije dan in NL, maar hier word je snel bang gemaakt. De horrorverhalen trekken sensatie en die komen op tv, maar in NL hebben ze natuurlijk geen slechte operaties.Het lastige met Turkije is de nazorg die eventueel nodig is en je hoopt dat je een beetje kan communiceren met de kliniek als je vragen hebt tijdens de behandeling.
Wat ze in Nederland 2x doen, dan zie ook het resultaat wat er met je donorgebied gebeurt ipv dat het een verrassing is
100% eens hier in Nederland heeft men geen verstand van wat die doet en betaal je de hoofdprijs.Ze praten daar vloeiend Nederlands en men heeft hier meer het idee dat Achmed daar beetje bijbeunt. De plastische chirurgie is beter in turkije dan in NL, maar hier word je snel bang gemaakt. De horrorverhalen trekken sensatie en die komen op tv, maar in NL hebben ze natuurlijk geen slechte operaties.
100% eens hier in Nederland heeft men geen verstand van wat die doet en betaal je de hoofdprijs.

Waarom zou je er zo nep willen uitzien?Ik wil gewoon zo wit dat mensen denken dat mijn tanden uit Turkije komen 🤣
Mulan…. 1 van de vele gedrochten bin Defensie…Ik hou van mulan. Ik mag heel graag 15 minuten lang inloggen. (Lees dit in een robot stemmetje)
![]()
Als uebermensch heb ik ook spierwitte tanden van mezelf...Ik wil gewoon zo wit dat mensen denken dat mijn tanden uit Turkije komen 🤣
De relatief kleine (voor)tanden van West-Europeanen schijnen een van de erfenissen te zijn van de Neanderthalers.Als uebermensch heb ik ook spierwitte tanden van mezelf...
De andere is ons systeem verantwoordelijk officier. Fatsige snol.
En het verband isDe relatief kleine (voor)tanden van West-Europeanen schijnen een van de erfenissen te zijn van de Neanderthalers.
Gewoon even een feitje of weetje om uw dag te verpesten.

Ben jij dit?Ik wil gewoon zo wit dat mensen denken dat mijn tanden uit Turkije komen 🤣
Bij alle mogelijke verbanden kan ik gevatte en mogelijk kwetsende antwoorden geven.
ook afhankelijk waar je t laat doen. En dan moet ook net de goede arts treffen. Maar dat is letterlijk in elke tak.Hebben jullie ooit sommige gyno operaties resultaten van hier NL gezien? Ik zie soms hoe ze dit gemaakt hebben, maar heb mijn twijfels of de dokter die dag nuchter was.
