XXL Nutrition

Wat is jullie favoriete muziekartiest! En waarom!

Moeilijk, ik luister zoveel en heb zoveel geluisterd maar Pink Floyd heb ik nooit problemen mee om te noemen bij zo'n vraag. Nirvana ook maar die hebben niet genoeg muziek uitgebracht om er eeuwig naar te kunnen luisteren. Metallica heeft teveel zuig albums uitgebracht en een paar verschrikkelijke goede en Machinehead heeft mijns inziens het beste metal album ooit geproduceerd (Burn my Eyes) en daarna alleen maar bagger.

Bij rap/hiphop denk ik als eerste aan Wu-Tang Clan.

Wat wel grappig is dat je nu hoort van jaren 80/90 ownen hedendaagse muziek, destijds zeiden ze precies hetzelfde, 60/70 'ownen' de hedendaagse muziek en ik vermoed dat het daar weer voor niet anders was..

Wu-tang en zoals eerder genoemd Eazy E,Bone thugs N harmony,Dr Dre en dergelijke dat zijn de beste Hip hop artiesten. Niet de lil wayne generatie van nu :thumbdown:
 
MR809.jpg


Bob Dylan, beste singer/songwriter, hands down. De man is een levende legende...
 
Tocadisco

elke plaat die hij maakt vind ik er echt pal op :D
 
Terug
Naar boven