Mijn ervaring zyn de slechtse tot nu toe. by ons in de gym word je constant gestoord, de mensen die er werken komen zelfs naast je STOFZUIGEREN!En die stofzuiger maakt een t*ring herrie. Terwyl je aan het trainen bent

en waneer je van een machine/bankje opstaat komen ze na 2minuten langs om het schoon te maken met een vaad doekje. En Slechte shit muziek, ze hebben een Afspeellijst in de pc staan en die word constant herhaald. ca.20 bullshit nummers die 20keer worden herhaald in 1 uur.
En by ons trainen mensen die misschien net 1maand trainen en die gaan dna supersets doen, en dus houden ze 4/5apparaten tegelijk bezet, en waag het niet om er dan toch t gaan zitten want dan stoppen ze met hun oefening en komen dan naar je toe gesprint met verbaasd gezicht en zeggen: Eyh Ik train hiero!
En 3maanden terug was er ingebroken waarbij alle olympische stangen waren gestolen maar dat boeit de eigenaar zo te zien niet want hy koop geen nieuwe,waardoor Preacher curls onmogelijk zyn geworden.
Groetje's