benchpresser84
Cool Novice
- Lid sinds
- 25 jan 2010
- Berichten
- 80
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Instructeurs die in elke vraag die je stelt over je EIGEN doelen een gelegenheid zien om te praten over HUN doelen ... en daar vervolgens een levensverhaal van een half uur aan vastknopen! Een antwoord op je eigen vraag mag je dan natuurlijk wel vergeten![]()
Ik heb een enorme hekel aan mietjes die curlen in het squatrek.

Ik heb een enorme hekel aan mietjes die curlen in het squatrek.

Kereltjes die met 60 kilo gaan bankdrukken en dan de stang tot ongeveer 1 meter boven hun borst laten zakken. Daarna opstaan, even breed staan, en even goed kijken of iedereen ze wel heeft zien bankdrukken. Pfff.
Iemand die er dan niets van kent, gaat dan nog echt denken dat die even sterk is als jijzelf. Dat vind ik zwaar klote. Ik geloof dat ik en m'n trainingspartner veruit de enige zijn die full rom benchen in onze gym.Niet echt irritant,maar wel bizar: mensen die tijdens hun oefening nog de tijd en kracht vinden om rustig rond hun heen te kijken.Als ik met mijn oefening bezig ben is het puffen en zweten en trek ik allerlei rare bekken
, dan denk ik niet eens aan mijn omgeving
![]()


Was overlaatst aan het trainen, en hoorde daar 2 jongens discussiëren welke pornosite het best was![]()
Was overlaatst aan het trainen, en hoorde daar 2 jongens discussiëren welke pornosite het best was![]()

Herkenbaar. Sommige gasten drukken zo zelfs 100. Dan zien ze mij benchen, full range of motion en dan zeggen ze, ja dat kan ik ook hoor. Jaja tuurlijk kan jij dat zeg ik dan..Iemand die er dan niets van kent, gaat dan nog echt denken dat die even sterk is als jijzelf. Dat vind ik zwaar klote. Ik geloof dat ik en m'n trainingspartner veruit de enige zijn die full rom benchen in onze gym.

Wat vind jij irritant in de sportschool?
Antwoord:
Zoek de logica.
Héél herkenbaar.
Trouwens, wat vinden jullie van superdudes met handschoenen?
Vind het altijd wel mooi, dan gaan ze beetje dumbbellcurlen met handschoenen!

