Keranos
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 14 jun 2007
- Berichten
- 3.861
- Waardering
- 1
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Dead space is ook vet man. Schrikken af en toe jo, met dolby en HD helemaal de shit.

Heb alone in the dark ook, vond het echt een baggergame door de vele slordigheden.
Heb alone in the dark ook, vond het echt een baggergame door de vele slordigheden.
Speelde echt zwaar k*t. Na 30 minuutjes ben ik gestopt, nooit meer in m'n xbox gehad.

Alone in the Dark Inferno zijn een groot aantal fouten eruit gehaald en er is iets aan de camera veranderd heb ik gelezen.. dus waarschijnlijk is deze versie beter bespeelbaar dan de PC/360 versie![]()
Het is niet alleen de camera en foutjes, er was iets meer aan fout: het gevechtsysteem werkte niet, besturing was crap... het was gewoon een kak spel van begin tot einde. Alleen als ze van ground up alles opnieuw doen (behalve mssn de graphics, die waren nog wel degelijk) kan het spel gered worden.


Ben nu bij Chapter 3 (..van de 8 als ik het goed heb? ) en inderdaad het vechtsysteem is niet super, of beter gezegt; gewoon k*t
Verder is het opzich wel te doen, ik speel hem ff door voor het verhaal![]()
Moet ik ook nog is meenemen!
Wat is je PSN-ID? Dan voeg ik je ff toe..
Mijne is NightStalkerNL![]()

Klein beetje wel ja, maar de monsters komen zoveel sneller op je af dat het veel intenser is. Zit ook vaak met weinig ammo! Je kan ook lekker ledematen eraf schieten en er zitten vette scenes tussen. Gruwelijke monsters en leuke toevoegingen. Ook aardig wat puzzeldingetjes enzo, ik vind het een vet spel. Heerlijke sfeer met muziek en geluiden die je gewoon bang maken haha.


met een dikke combat knife?
Verder is de sfeer heerlijk beklemmend, het knalt lekker weg en de puzzels zijn ook wel relaxt.Neeh, melee is niet zo vet jammer genoeg. Je hebt 2 verschillende melee aanvallen, dat is slaan met je wapen (zwaaien) of trappen (monsters die naar je toe kruipen). Als je ammo op is heb je vaak wel een probleemVerder is de sfeer heerlijk beklemmend, het knalt lekker weg en de puzzels zijn ook wel relaxt.

