XXL Nutrition

Review Whey Perfection - Body & Fit Sports Nutrition

Beoordeling:
star10.png
10/10 ++ Aanrader


  • Soort supplement: Whey
  • Wat is de werking van dit supplement volgens de producent? Whey Perfection bevat alleen de meest zuivere kwaliteit Whey Proteine Isolaat, het peperdure en exclusieve Whey Hydrolisaat (di- en tri peptides!) en Ultra Gefilterde Whey Concentraat. Whey Perfection is de beste keuze voor vetvrije spiermassa voor elke bodybuilder en sporter. De beste resultaten behaal je met Whey Perfection en je zult heerlijk genieten van elke shake! Whey Perfection bevat per serving maar liefst 22 gram hoogwaardige whey proteine, 3.6 gram glutamine, 5 gram BCAA's (Branche Chain Amino Acids), en een minimum aan vet en koolhydraten.
  • Voor welk doel gebruik je dit supplement vooral? Vetverlies én spieropbouw
  • Hoe lang heb je het supplement gebruikt? 1 week
  • Hoe is de smaak van dit supplement? berry blast - waanzinig lekker & fris
  • Welke dosis heb je gebruikt? s morgens en bij KH maaltijden
  • Waar heb je het supplement gekocht? B & F shop
  • Welke extra voordelen gaf deze winkel? heleboel samples en een shakebeker
  • Wat heb je voor dit supplement betaald? 32,90
  • Zou je dit supplement in de toekomst opnieuw kopen? zeker weten!

Mijn review:
hallo kerels,

over whey moet ik (hopelijk) geen uitleg doen hé?
de mannen van B& F hebben een nieuw whey product, waar ze nog een aantal aminos aan toegevoegd hebben en dat ze voor een messcherpe prijs op de markt gooien.

er is een thread ergens om gratis de samples te krijgen.

deze whey perfection is in principe een isolaat met toegevoegde waarde, en goedkoper. klinkt al redelijk goed hé? het is een mix van hydrolisaat en isolaat en er zit nog wat concentraat tussen ook.

voor een product als whey or eiwit shake, dat je toch al snel 3x/dag naar binnen kapt, vind ik persoonlijk de smaak het belangrijkst (na het type uiteraard). tot nu toe heb ik meestal vanille gehad, wegens de neutrale smaak en mogelijkheid om dat zelf gemakkelijk aan te passen qua smaak (beetje nesquick of zo) - in de bulk kan je dan shakes met ijsroom en banaan gaan maken enz - kan allemaal perfect met vanille

door die samples van B & F heb ik die berry blast eens geprobeerd, daarna besteld en , mannen, dat spel is verslavend :-) het is gewoon echt lekker.

een ander opmerkelijke eigenschap is dat het héél goed oplost. meestal klontert er ergens wel iets, met dit dus niet. het si echt even dik als het water waar je het in oplost, heel raar.

ik vind het dus lekker, klontert niet, is een goed product en scherp geprijsd...awel, dat noemen ze dan een winnaar hé :)

voor diegenenen die graag hun brinta mixen met whey poeder, raad ik de cookies en cream smaak aan, die 2 gaan ook samen als 2 handen op 1 buik ;)

voor mij een 10.

image.php.jpeg
 
Erg goede aanbieding zeg. Volgens mij is deze niet meer aan te slepen door de producent, heerlijk gewoon. Heb met de variety aardbei en banaan gemixt en ook banaan en chocolade. Eens een variaty in de smaak. Zelfs dan lost het goed op. Echt een goed product.. :zuip:

De Whey Perfection Superactie is inderdaad niet aan te slepen:) Ik denk dat heel Nederland & Belgie wel zo'n beetje aan de Whey Perfection moet zitten!:D

---------- Post toegevoegd Tue 5 Jun 2012 om 19:35 ----------

Alle shakes lossen zeer makkelijk op in water. FIJN!!!!

Dank je:) Whey Perfection bevat de Whey van Volactive, de beste kwaliteit in Europa en dat merk je. De structuur, oplosbaarheid en smaak zijn onverslaanbaar.:)
 

De beste eiwitten voor spiergroei samen in één
superdeal: 54,90 euro!



Inhoud:
Micellar Casein Perfection 1500 gram (60 shakes)
Whey Perfection 2270 gram (80 shakes)


[Afbeelding niet meer beschikbaar]
 
wat zijn de volgende nieuwe smaken dat uit zal komen en wanneer?
 
pistache, marsepein, marsepein/chocolade, chocolate peanutbutter, strawberry/white chocolate, choco/caramel,
 
pistache, marsepein, marsepein/chocolade, chocolate peanutbutter, strawberry/white chocolate, choco/caramel,

Dat zijn goede suggesties! Enkele stonden er al op maar de strawberry/ white choco lijkt ook heel lekker bijvoorbeeld!:)
 
choco/caramel :zuip:
 
ja B&F...choco caramel doen, lekkere mars smaak zou geweldig zijn
 
Die moet er komen, helemaal mee eens!:D

---------- Post toegevoegd Wed 6 Jun 2012 om 18:49 ----------

Choco Caramel, lekker. Gister nog Milka Chocolade daarvan gehad, echt een aanrader!!

B&F, waarop hebben jullie gestemt? http://forum.dutchbodybuilding.com/f22/favoriete-whey-perfection-smaak-309512/index5.html

Ik heb zelf meerdere favorieten maar op het moment zit ik het meest aan de Stracciatella merk ik:)
 
Pindakaas en chococaramel inderdaad!

Combineren met oats voor een heerlijke high in calory shake!
 
Na de zomer nieuwe enquête maar dan met de nieuwe toegevoegde smaken
 
Ik heb normaal altijd banaan.. Tijdje geleden cookie and cream geprobeerd maar dat werd uiteindelijk het verjaardagscadeau van mn broer.. Smaakt me te veel naar Bounty.(i don't like Bounty)
Morgen krijg ik Stracciatella binnen.. Spannend :D
 
Terug
Naar boven