yvn
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 5 jan 2014
- Berichten
- 1.730
- Waardering
- 87
- Lengte
- 1m72
- Massa
- 61kg
Ja, dat met die legpress ken ik ook, wat SP zegt! Ik heb ook zo eentje waar je je eigen gewicht ook omhoog tilt. Als ik dan wel eens zeg dat ik 65 max met legpress dan hoor ik wel eens van huh....?! Maar goed, tel daar dan ook nog eens die 58 kilo van mezelf bij eigenlijk! Vind het ook niet leuk om te doen.
Ik heb een dag dat ik alleen maar lift technieken doe en dan abs/billen. Dan pak ik gewoon de bezemsteel of de 'vrouwenstang' en doe ik alleen techniek voor de spiegel. Deadlift dan gewoon op het laagste (30 kilo). Puur om die rug nog mooier te krijgen! Kun jij zo'n techniek-uurtje erin proppen in de week?
Mijn telfoon diet even heek erg naar haha. Maar bij mij is zowizo rug recht gewn probleem dit lukt altijd wel, maar mijn heupen schieten.soms te snel omhoog en dan word het meer stiffleg. Maar dan is me rug wel nog steeds recht. Moet gewoon veel.oefenen en filmen en dan komt het zekwr goed


heeft voor mij wel gewerkt iig

Dat zijn dingen die ik ook doe hoor!