yvn
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 5 jan 2014
- Berichten
- 1.730
- Waardering
- 87
- Lengte
- 1m72
- Massa
- 61kg
Moet een beetje voorbereiden voor het aanmoedigen he..Jij ook stiekem in voorbereiding voor het NK bankdrukkert?
Ja ging wel easy haha
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Moet een beetje voorbereiden voor het aanmoedigen he..Jij ook stiekem in voorbereiding voor het NK bankdrukkert?
Ja ging wel easy haha
Dankjullie, ja ging wel makkelijk dus maar aan techniek gewerkt
Thankss ladiess

Goeie dag,
Ik heb met huub getraind.
Het was super leuk en gezellig. Hij leerde me hoe je moest bankdrukken, die techniek die hij doet is zo moeilijk, de meeste mensen bonksen op de borst als iemand 150 kilo doet en hij bonkst doet hij 130 kilo.
Ik heb met 100 kilo al genoeg aan die techniek. Moest 2 seconde op me borst leggen spanning houden. haken op de grond. schouderbladeren tegen elkaar aan.
Zaten je haken goed op de grond en deed je het zonder bonksen?
En als je het niet snapt
http://forum.dutchbodybuilding.com/f183/bankdrukker-249870/

Thanksss ladiess
Dankje voor je uitleg BOSSHOGG ik heb er erg om gelachenZaten je haken goed op de grond en deed je het zonder bonksen?
En als je het niet snapt
http://forum.dutchbodybuilding.com/f183/bankdrukker-249870/
Dankjee, ach heb wel vaker kwaaltjes, ze zijn vaak ook weer snel wegBalen van je schouders. Maar de rest van je train vind ik er weer fantastisch uitzien.
Thanks he PLEURKLAAT
Dankje
Ja en ik jou maar geloven, snapte er al niets van...
