Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
“It’s not about perfect. It’s about effort. And when you bring that effort every single day, that’s where transformation happens. That’s how change occurs.” - Jillian Michaels
dit is mijn eerste foto hier. ik train nu ongeveer 6 maanden. 1m77 en 70kg (heb ik al veel voor moeten doen,kom moeilijk bij). ik weet dat het nog niet veel is maar ik probeer de goede weg op te gaan. de pose zal ook wel niet goed zijn maar het is maar om een idee te geven. het totaalbeeld zal wel nog volgen.eerst de reacties wat afwachten greetz
Ben 20 jaar, train nu zo'n 14 maanden, weeg zo'n 71kg bij 1,70. Wil mijn schouders en armen dit jaar wat voller maken (ben vorig jaar vooral met het "frame" bezig geweest) zodat het totale plaatje wat beter klopt.