XXL Nutrition

DBC's WEEK 4: Trenbolone's IN!

El Comandante

Massive Warrior
Lid sinds
7 mei 2003
Berichten
20.935
Waardering
13
Maandag 17 mei

In de namiddag is mijn Tren eindelijk klaar, eindelijk is alles gefilterd.
Ik besluit morgen te prikken.
Wel mijn wekelijkse 750mg Test en 500mg Boldenon gezet, én 1500IU HCG voor de balletjes. Die mogen net onderhoud verwachten want ik laat ze niet wegteren totdat het niet meer dan erwtjes zijn. :D

Dinsdag

Tren-time!!
Wat eng. Ik overschrijd nu een 'golden rule'.
Vroeger, toen ik op buitenlandse fora zat, las ik weleens over idioten die hun eigen spullen maakten. Amerikanen die freaky bezig waren. Ik kon me niet voorstellen dat ik het ooit zelf zou doen maar toen een vriend vorig jaar mijn Tren maakte wist ik dat ik het zelf ook eens zou doen.
En daarnaast: Eigen spullen maken wordt de absolute toekomst, daar ben ik zeker van. Eigen test maken is nog eenvoudiger dan Tren en de opbrengst is enorm.

Nu is het moment aangebroken om mijn 'eigen zooi' te gaan injecteren.
Ik trek 1,5ml uit de fles en verwissel de naald
voor een modelletje dunner, speciaal voor de schouder.

Héél rustig injecteren is het devies, om Tren-hoest tegen te gaan en geen zere plekken te veroorzaken. Het baat allemaal niet; 2 minuten na injectie wordt mijn bovenarm pijnlijk, onbeweegbaar en stijf.
En ik krijg het gevoel dat mijn hoofdje in de magnetron ligt. Dit hield een goeie 10 uur aan. Navraag op het net leerde dat dit een typisch gevalletje was van 'ongemerkt adertje raken'.
Er komt dan een miniscule hoveelheid in je bloedbaan en die zorgt voor een kermis waar je nog urenlang plezier van hebt.
Op zo'n dag train je ook niet echt lekker! :D

Woensdag

Rugworkout!
Heerlijk. Alles pompt en zet op. Ik merk toch zeker wel krachttoename en ik heb er zin in. Opnieuw veel mensen koekeloeren en een vriendin die op de hoogte is stapt op mij af en vraagt zich hardop af wat voor krachtvoer ik in hemelsnaam vreet.
'Je schouders staan erbijjjj man!' (Terwijl ik RUG aan het trainen ben!! Da's nou EQ!)

Mijn 19-jarige bewonderaarster heeft een 'Hemelvaart-arrangement' bij haar thuis georganiseerd; DVD's en ontspanning. Mijn roid-knots is toe aan een avondje uit, waarom niet, en een beetje cardio kan geen kwaad want mijn eetgedrag brengt een ongewilde laag omvang met zich mee.
Wie in een kuur zit moet opletten met z'n krachtverdeling tijdens de bedprestaties :D
Het arme kind was er 'ten tijde van' er zich niet van bewust maar de volgende dag was de schade voelbaar :roflol:


Donderdag

Rustdag maar ook tijd voor een Tren-inject. Om de dag een mililiter, dat lijkt me verstandig aangezien ik aardig hoog met de rest van mijn kuur zit en de diarree net over is gelukkig.
Deze keer geen risico; vol en diep in de bil.
Alles gaat prima.

Vrijdag

Schouders trainen met een maatje. Hij heeft me nog niet eerder in sport-tenue gezien
en loopt de hele tijd verschrikt naar m'n armen en schouders te kijken.
Als je met z'n tweeen traint dan pak je automatisch meer dus de workout werd láng en ging diep! Heerlijk.
De pomps die je tijdens het trainen krijgt terwijl je EQ gebruikt zijn fenomenaal.
Echter, buiten de trainingen vind ik het teveel afnemen :D
Helaas, da's niet anders,

Mijn maatje wil meteen ook aan de EQ maar dat raad ik hem af met gyno ten gevolgen van bier drinken en een vet% boven de 20%.
NB: Mij eigen gyno blijft ENORM binnen de perken en daar snap ik niks van!
Nog steeds geen overgevoelige tepels, nog steeds geen redenen om Nolva of Provi te gebruiken! :thumbs:

Een oud-sportschooleigenaar komt de zaal in en staat versteld van m'n gewichts-toename;
hij complimenteert mij ermee en vindt het vreselijk goed; droog en zwaar!
Maar naarmate mijn kuur vordert krijg ik zoals altijd weer last van bigorexia;
ik zie op een gegeven moment mijn eigen gains niet meer en raak soms echt
'down'omdat ik het allemaal zwaar vind tegenvallen! Die tijd is nu aangebroken dus zo'n compliment is hard nodig.

Sinds de Tren-injecties krijg ik last van een raar soort buien; de ene keer mega-geil, dan weer enorme ongeinteresseerdheid, binnen-agressie en irritatie naar buiten toe. Zin in explosies te zien, harde geluiden te horen (op weg naar de gym kwam er een scheurende 1200cc motor langs en ik stond op m'n kop terwijl ik er anders niet naar omkijk) en de vreemde zin om speedmetal/hardhouse te beluisteren. :roflol:
Ja, het kan raar verkeren met een mens. :D

Zaterdag 22 mei

Nog even een lekker zaterdagochtend bi&tri-workout.
Ik heb van de week mijn spier in mijn onderarm verrekt en nu is ook een aanhechting gaan protesteren maar ach: 'je zit in een kuur dus alles moet kunnen!'
Vrije oefeningen met de dumbbells kan ik vrijwel vergeten; een schreeuw van pijn en ik laat ze vallen. Tóch doorgaan en toch gepompt die gym uitkomen.
Zalf erop, neoprene band om m'n arm en rusten maar. :D

De weegschaal is me goed gezind, 113kg, een kilootje erbij.
Mijn voeding gaat lekker, iets hoger in de proteine en iets beschaafder in de
koolhydraten. Mijn lichaam is gewend geraakt aan de plotselinge toename van
gewicht en het buikie is eraf; alles komt op z'n plaats met behoud van gewicht.
:)

Injectje Tren erin, (triceps), alles gaat smooth.

Volgende week dus week 5, het moment dat het grootste gedeelte van de EQ naar buiten komt en de Tren zich gaat manifesteren. Holadijee! :D
 
@DBC kun je niet een keer een filmpje/pics maken tijdens het trainen? het lezen van je log maakt erg nieuwsgierig nl,

maar again, gaat lekker zo te horen, keep it up:)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
Zou ik héél graag doen Exarchos, alleen resulteert pics schieten/filmpje maken in mijn gym in een eeuwige verbannign naar het gekkenhuis, dan wel een jarenlange nastaar-actie/uitlach-attack van de hele sportschool....:(
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
Een half jaar geleden heeft iemand es een professioneel fotograaf meegenomen naar de gym...omg...die is getekend voor het leven! :D
 
ja, egt een plezier elke week, ben beniuwd naar volgende week, dan ga je pas egt hard :D

p.s. wat heb je allemaal met dat moppie gedaan dan snachts??:D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #8
Niet zoveel. Wel hard ge(b)(n)eukt. En ze had er veel plezier in getuige een smsje dat ik net kreeg. D'r ouders gaan over 2 weken weer voor 3 weken weg, dus u begrijpt de missie. :D
 
we wachten nog steeds op een foto DBC ;) eerst foto dan geloven ;)
 
ik bedoelde van HAAR eigenlijk. Een gewone foto mag ook , maar een sneaky is nog beter :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #14
Er hoeft maar één memeber te zijn die bij mij in de buurt woont en die herkend d'r meteen! No way. Heb ik last met veel mensen en denk es aan d'r ouders. Die zeiden al; lieverd, je mag met alles thuiskomen hoor, als het maar geen portier is! :D
 
idd bro, show eens wat foto's je zegt wel dat iedereen je staat aantegapen om dat je zo ****ed up breed en droog bent maar kom eens met hard bewijzen! :D
 
ja ben ik eigenlijk ook wel benieuwd naar DBC01!!!
 
Tja.. wie niet ? hij zit iedereen een beetje lekker temaken. Maar let op straks post die zijn foto's en dan valt het allemaal reuze mee :)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #18
nasty^PhysIc zei:
idd bro, show eens wat foto's je zegt wel dat iedereen je staat aantegapen om dat je zo ****ed up breed en droog bent maar kom eens met hard bewijzen! :D

NAsty, ik geloof dat je een cursus begrijpend lezen niet zou misstaan.

Als je mijn weblog van vorig jaar goed had gelezen, + de honderden kerenm dat ik doelloos telkens dezelfde antwoorden gaf aan mensen die steeds dezelfde vragen stelden over mijn kuurverleden, dan weet je dat ik

(Shiiiiiit, daar gáán we weer, wanneer is het eens een keer genoeg?)

A: Slecht op medicatie reageer, al vanaf toen ik een kind was, en dus progressie in elke vorm ware progressie is voor mij

B: Mijn sportschool een p*ssy-gym is waar er na het uitslaken van één krachtkreet al de ambulance voor je gebeld wordt, waar de kantoorpikken roeleren en waar kurende mensen een bezienswaardigheid zijn.

Dus het is NIET zo vreemd dat er mensen zijn die mij dagelijks staan aan te gapen, in een sportschool waar progressie een vies woord is, waar er dus geen vooruitgang bij leden is waar te nemen en waar de sapjes aan de bar de grootste aandacht krijgen.
LOGISCH dus dat bij elke mm die ik uitzet er opnieuw druk gelispeld en gekeken wordt.

Wie mijn verhaaltje snel doorleest en alleen op de gewonnen kilo's en genoemde meisjes let, leest duidelijk over een aantal aandachtspunten heen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #19
Om je alvast een indruk te geven; zie mijn foto van 'march 2003', gelijkwaardig aan deze foto met meer arm, meer borst en meer schouder. Maatje groter misschien, en vooral droger.
 
Link? :)
 
Terug
Naar boven