AndroidHealthClinic

Epic self-ownage!!!!!

Loo

Colossal Veteran
10.000 berichten
Lid sinds
11 okt 2004
Berichten
15.710
Waardering
666
M'n ouders hadden vroeger goede vrienden uit Italië die in Nederland woonden. Die gast heeft een paar dochters. Ik ging vroeger ook met die dochters om (gewoon spelen, we waren nog kinderen).
Ze zijn echter een paar jaar terug weer naar Italië verhuisd.
Ze wonen sinds een maand weer in Nederland, dus m'n ouders hebben weer contact met ze. Nu schijnt een van die dochters (21) ****ing lekker te zijn geworden. Dus haar en mijn ouders zitten ons al de hele tijd te koppelen, maar het is er nog niet van gekomen om af te spreken. Ik heb haar dus nog niet gezien.
M'n ouders geven nu een bbq, en ze hebben die Italiaanse familie met die dochter ook uitgenodigd. Efin, nu komt het;

Dus ik sta boven nog te douchen, en m'n tanden te poetsen voor de spiegel, in m'n blote reet want ik kwam net onder de douche vandaan.
En ik dacht; "weet je ik doe de balkon deur op een kiertje dan kan ik horen wat ze beneden op het terras zeggen" . Dus ik sta daar voor de spiegel, klapt die deur in 1 keer open door de wind! :hahaha::roflol:
t*ring!!!

Op zeker dat een aantal naar boven keken en me gezien hadden :eek:

Moraal van het verhaal; altijd de deur op dat haakje zetten als je erachter staat te luisteren in je blote reet, je weet nooit wanneer een windhoos je voor schut zet.
 
Had je op dat moment net een gigantische paal of?
En natuurlijk erg belangrijk, hoe is die chick? :D
 
Haha dit kan alleen in een film als american pie zou je denken, maar nee :roflol:
 
haha heerlijke actie! hoe is het afgelopen met die chick?
 
wheheh doe je goed :roflol:
 
Is ze nu lekker die tsjik? :)
 
this thread is worthless without pics :P
 
de hamvraag: is er nog gedoet?
 
De wind?

Volgens mij heb je het zelf gedaan als uitnodiging voor het meisje.....
 
shit happens :D heb je toch al iets waar je af en toe over kan lachen moest er een stilte dreigen te vallen ;) "weet je nog toen je hier voor het eerst terugkwam..." :P

veel succes trouwens tijger :grinny: :eyebrow:
 
Het punt is, had je een koude douche genomen en was er dus sprake van mega shrinkage? Zou natuurlijk minder zijn.
 
Is er nog gedoet? t*ring, wat een cliffhanger dit.
 
:roflol: ben nu wel benieuwt maarja joh je komt er toch vanzelf achter of ze je gezien hebben... Maar tsjah zoals de rest ik ben benieuwt is het een schone geworden?

Mvg:D
 
Wehehe roflol Je had een gay act moeten opvoeren:D
 
komaan man is ze nu lekker of wat......?
 
Terug
Naar boven