- Lid sinds
- 18 dec 2012
- Berichten
- 20.866
- Waardering
- 21.496
- Lengte
- 1m71
- Massa
- 78kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Bench was insane haha. 3keer terug naar beneden idd. Nooit gedacht dat ik em ng ging halen xDMooi man! het regent PR's
Die bench (in 3x keer), die kwam echt van heel diep 🤬
Thanks haha nee mooi is ie zeker niet haha. Maar als gym lift ok. Ik heb hem gepressed. Weet dat de kracht er is, nu is het enkel nog finetunen voor ik em clean pressHet zal geen schoonheidswedstrijd winnen maar het is wel een topprestatie. Het zal je motiveren om binnen een maand of zo de 150 te benchen met je kont op de bench. Succes.

Inderdaad.Thanks haha nee mooi is ie zeker niet haha. Maar als gym lift ok. Ik heb hem gepressed. Weet dat de kracht er is, nu is het enkel nog finetunen voor ik em clean press![]()

Haha welja beetje jammer maar ben al blij dat meeste erop staat

Neen, hoezo dan?

Nouu, dat de stang op je schouder lekker rond draaid?
Niks van gemerkt, nu wel een beetje stijve traps maar dat kan ook door andere dingen komenNouu, dat de stang op je schouder lekker rond draaid?

Alvast even quoten

Foei.
180kg als laatste poging gefaald maar toch wel 5kg bij men eigen nationaal record in de -74kg categorie gekletst met 177.5kg bench.
