- Lid sinds
- 12 jun 2007
- Berichten
- 17.725
- Waardering
- 15.485
- Lengte
- 1m89
- Massa
- 125kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mijn onderdeel, thanks pap voor de kolenschoppen, 50m farmers 125 per hand 19sec.
http://www.youtube.com/watch?v=9_GhwUkV7tc
Jawel, maar de meeste commerciele gyms hebben van die enorme opstaande haken, waarbij je de halter eerst 4 cm omhoog moet tillen en je de spanning in je schouderbladen gewoon kwijt bent.
die 'swing' of 'slag' (zal vast een pro-term voor zijn) die je maakt met je onderrug als je bijna ass to the grass bent, is dat nou in orde?
je laat je billen een knikje maken naar de grond.
ik zie redelijk wat mensen dat doen in mijn gym.
heb mezelf nooit gefilmd maar doe het denk ik ook lichtelijk.
buttwink heeft te maken met te weinig spanning op je abs, te zwakke abs, niet goed naar achter zitten, of slechte flexibiliteit.
Of gewoon een makkelijkere manier om op diepte te komen.
De discussie dat een (kleine) buttwink goed of slecht zou zijn, is hier al vaak genoeg gevoerd, denk niet dat we er uit komen.
Of het uit maakt is voor iedereen verschillend, maar naar mijn mening kan je er, mits je er aandacht aan besteed, kan je er van af komen. Zie bij bv pardeep en pjotr ook geen butwink, iaw techniek techniek techniek

