DG80
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 7 okt 2010
- Berichten
- 4.899
- Waardering
- 709
- Lengte
- 2m
- Massa
- 130kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
spijtig, maar uiteindelijk kom je er wel, ik kan me inbeelden dat 200kg een enorme mijlpaal is dus dat zal het des te sweeter maken eens je het haalt![]()
boardpresses zijn vrij easy, maar je kont is bij elke rep van de bank.
Gefaald op de 200, jammer, had er al een tijdje naartoe getraind.
Erg jammer Tymen.. had ik eerlijk gezegd niet verwacht! Jij ook niet wss! overgang borst-triceps!?! Goed dat je ook deze faalbeurt erop zet! volgende keer dan maar... hou het in de gaten.
gr. Dennis
Erg jammer Tymen.. had ik eerlijk gezegd niet verwacht! Jij ook niet wss! overgang borst-triceps!?! Goed dat je ook deze faalbeurt erop zet! volgende keer dan maar... hou het in de gaten.
gr. Dennis
Is ook een stukje vorm van de dag, denk dat als je de vorm had gehad van de 7x170 dag je hem bv wel had gepakt![]()
Lijkt me ook, 7x170 en 3x190 kan je normaal wel 200
Erg sterk Tymboo en die 200 druk spoedig zonder shirt ;-)
---------- Post toegevoegd Wed 23 May 2012 om 19:06 ----------
Eerste deadlift training met pak sind 3maanden
http://www.youtube.com/watch?v=ZLmcO6RDDxk
