- Lid sinds
- 20 mrt 2011
- Berichten
- 11.963
- Waardering
- 3.662
- Massa
- 100kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Als jij na mijn toelichting nog steeds denkt dat wij binnen een maand na jouw suggestie dit product hebben ontwikkeld, getest (verschillende hardheden, verschillende soorten bekleding) en volgens hebben laten produceren en geleverd hebben gekregen (terwijl de zeevaart alleen al zo'n vijf weken duurt) - dan kan ik er verder niets meer op zeggenIk vind je antwoord geen steek houden maar dat zal dan wel aan mij liggen zeker. Ik zou de grote FS niet voor de borst willen stoten met vervelende vragen.Mea MAXIMA CULPA.

Duidelijk.Als jij na mijn toelichting nog steeds denkt dat wij binnen een maand na jouw suggestie dit product hebben ontwikkeld, getest (verschillende hardheden, verschillende soorten bekleding) en volgens hebben laten produceren en geleverd hebben gekregen (terwijl de zeevaart alleen al zo'n vijf weken duurt) - dan kan ik er verder niets meer op zeggen![]()
Toch wel.
Misschien stel je wel vragen die er eigenlijk niet echt toe doen.Toch wel.
Blijkbaar zijn hier heel veel schaapjes die geen kritische vraag kunnen verteren.
Dat heb ik ook nooit geïnsinueerd.Misschien stel je wel vragen die er eigenlijk niet echt toe doen.
Wat maakt het nu uit dat ze iets wel verkopen waarvan ze eerst gezegd hebben dat het er niet zou komen? Andersom zou vervelender zijn.
En dat ze dat speciaal zouden zijn gaan produceren omdat er 1 iemand ooit op een forumpje heeft gezegd dat het misschien een goed idee zou zijn ... Commercieel niet de beste strategie.
Je insinueerde dat jouw idee werd weggewuifd door mij en denkt nu dat wij het ATX Fat Pad vervolgens toch binnen drie weken hebben gemaakt op basis van jouw suggestie. Als dat zo was zou ik je die eer absoluut wel toekennen hoor. Er is echter al jaren een originele Amerikaanse Fat Pad is en ik heb al aangegeven dat wij op basis daarvan enkele maanden geleden begonnen zijn een eigen variant te maken, maar dat geloof je niet. Daarnaast is jouw suggestie alleen al onmogelijk qua levertijd (laat staan de tijd die nodig is voor het ontwikkelen, prototypen, produceren, fotograferen etc. van het product).

Ja die zijn geschikt voor speciality bars.Hallo FS,
Zijn de Jhooks op het Barbarian Half rack (+lat pulley) en smith cable rack geschikt voor de ATX specialty bars (MG/SSB)?
Voor het BB smith cable rack zijn standaard geen langere spotters te krijgen?
Ik sport op zolder en heb daar plaklaminaat (een paar mm pvc) op de betonnen vloer liggen, voor een klein deel liggen daar wat van deze puzzelmatten op:
Puzzelmat 50 x 50 x 1,2 cm
Daar ben ik niet zo te spreken over, ik heb nog relijk wat last van contactgeluiden en ook de structuur vind ik niet echt prettig.
Ik heb ook een paar van deze tegels:
Rubbertegel 50 x 50 x 3 cm
Om op te dealiften o.a. en daar ben ik veel meer over te spreken, maar ik vind ze wat zacht om op te staan.
Nu wil ik een flink deel van mijn zolder (12,5 vierkante meter) voorzien van een nette vloer en mijn oog is gevallen op deze matten:
Rubbermat 10 mm
Zijn deze absorberend genoeg om zo goed als al het contactgeluid tegen te gaan, maar stevig genoeg om niet dat "zachte" gevoel van de 3 cm tegels te hebben? Met contactgeluid bedoel ik trouwens niet het geluid van een zware barbell die je neerzet tijdens dealiften o.i.d., maar o.a. het samenstellen van 30mmm schroefdumbbells. Als ik dat nu doe op de puzzematten hoor je dat gewoon een verdieping lager nog, doe ik het op de 3cm tegels, dan hoor je niets. En is deze vloer sterk genoeg om met een zware halterbank heen en weer te rijden?
Same here.Ik heb de 3 cm tegels en vind ze niet te zacht. Merk zelfs niks tijdens het squaten.
Ik trainde eerst rechtstreeks op een betonnen vloer en nu op die matten. Ik heb er totaal geen last van.Misschien dat het komt doordat ik gewend ben om vrijwel direct op beton te staan dat ik het te zacht vind. Ik heb inmiddels gezien dat ze ook 50x50cm tegels hebben van die 1cm dikke matten. Ik moet binnenkort nog wat kleine spulletjes bestellen, dan bestel ik gewoon twee van die tegels mee, dan kan ik uitproberen wat mij het beste bevalt
De 1 cm dikke rubbermat zal natuurlijk veel minder dempen dan de 3 cm dikke tegels. In hoeverre dat het geluid van jouw zware barbell zal dempen durf ik zo niet te zeggen...Ik sport op zolder en heb daar plaklaminaat (een paar mm pvc) op de betonnen vloer liggen, voor een klein deel liggen daar wat van deze puzzelmatten op:
Puzzelmat 50 x 50 x 1,2 cm
Daar ben ik niet zo te spreken over, ik heb nog relijk wat last van contactgeluiden en ook de structuur vind ik niet echt prettig.
Ik heb ook een paar van deze tegels:
Rubbertegel 50 x 50 x 3 cm
Om op te dealiften o.a. en daar ben ik veel meer over te spreken, maar ik vind ze wat zacht om op te staan.
Nu wil ik een flink deel van mijn zolder (12,5 vierkante meter) voorzien van een nette vloer en mijn oog is gevallen op deze matten:
Rubbermat 10 mm
Zijn deze absorberend genoeg om zo goed als al het contactgeluid tegen te gaan, maar stevig genoeg om niet dat "zachte" gevoel van de 3 cm tegels te hebben? Met contactgeluid bedoel ik trouwens niet het geluid van een zware barbell die je neerzet tijdens dealiften o.i.d., maar o.a. het samenstellen van 30mm schroefdumbbells. Als ik dat nu doe op de puzzematten hoor je dat gewoon een verdieping lager nog, doe ik het op de 3cm tegels, dan hoor je niets. En is deze vloer sterk genoeg om met een zware halterbank heen en weer te rijden?
Leuk om te horen, bedankt voor de feedback. Veel plezier ermee!Onlangs de ATX dip-belt gekocht, erg tevreden mee. Stevig, zit niet oncomfortabel en kan flinke gewichten aan (tot nu toe).
Voor een volledige vloer zijn die 8 mm of 10 mm dikke matten inderdaad prima, als je dan je dikkere tegels nog blijft gebruiken voor extra demping bij deadlifts.Deadliften e.d. zal ik blijven doen op 3cm tegels, die leg ik dan gewoon op de rubbermatten. Tzt wil ik ook een deadlift platform hebben.
Ik heb er nog een over nagedacht en ik kies dan voor een 1cm vloer die zo goed als de hele zolder beslaat, dat gaat met 3cm tegels niet lukken.
Is er nog verschil in kwaliteit wat betreft de losse matten of de grote rollen?
