- Lid sinds
- 15 nov 2002
- Berichten
- 50.098
- Waardering
- 2.652
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 96kg
- Vetpercentage
- 21%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
even kijken, ben benieuwd
oh vandaar dat alcoholisten zo mooi geel kunnen worden![]()
Ja, ik kan het iedereen aanraden. 10 liter in een keer achterover gieten, anders werkt het niet. SUCCES MENSEN, HYDRATEER DE HUID, IEDEREEN IS ANDERS DAAROM 10 LITER ZODAT HET ZEKER WETEN VOOR IEDEREEN WERKT. DE NATUUR IS MOOI. KANKER IS EEN FABEL DORO DE FARMACEUTISCHE INDUSTRIE EN DE OVERHEID. EET MEER NIGELZAAD.Ik wel eens gehoord dat veel water drinken goed is voor de huid. Weet iemand daar meer over te vertellen?![]()
Ja, ik kan het iedereen aanraden. 10 liter in een keer achterover gieten, anders werkt het niet. SUCCES MENSEN, HYDRATEER DE HUID, IEDEREEN IS ANDERS DAAROM 10 LITER ZODAT HET ZEKER WETEN VOOR IEDEREEN WERKT. DE NATUUR IS MOOI. KANKER IS EEN FABEL DORO DE FARMACEUTISCHE INDUSTRIE EN DE OVERHEID. EET MEER NIGELZAAD.

lol kanker kun je allang gewoon weg denken man. dombo's die dat nog niet onder de knie hebben! survival of the fittest and brightest skinZal eens wat studies zoeken. Maar zo te zien zijn het de mineralen in water die effect op de huid hebben. Hydratatie is natuurlijk een andere zaak en vermoed dat dit door je te wassen bereikt wordt vooral.

Of het effect heeft op de rest van de huid zal minder zijn gezien water er niet echt in trekt. Foutje van me.In die lege ruimtes wilde ik mijn imaginaire doodsverwensingen kwijt.

- waar is dat onderzoek?
- om je lichaam in evenwicht te houden moet je op 2 benen blijven staan. WAAR IS DAT ONDERZOEK?
- Ja, je nieren zijn net planten. WAAR IS DAT ONDERZOEK?
Wat een k*t tekst. Zonder bron en zonder fundering van wetenschappelijke aard.
En hieruit concludeer je dan ook nog dat je huid zal lijden door een tekort aan vocht. Godsamme zeg.
Anders laat jij je ff opnaaien door een 14/15 jarig meisje, wat laat je je zelf weer kennen sjors..![]()
Anders laat jij je ff opnaaien door een 14/15 jarig meisje, wat laat je je zelf weer kennen sjors..![]()
