Sport2000
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 24 nov 2004
- Berichten
- 6.796
- Waardering
- 29
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Blackadder zei:

Buffster zei:http://forum.bodybuilding.com/attachment.php?attachmentid=284532&d=1141863270
Ik kwam deze foto op het forum van bb.com tegen en aangezien ik nog nooit een pro in real life had gezien, besefte ik nooit zo goed hoe groot deze mannen daadwerkelijk waren. Deze foto laat dat in mijn ogen echter perfect zien, die kerel die met Jay op de foto staat is zeker geen kleine jongen, maar als je dan ineens Cutler ernaast ziet staan.... WTF dat is niet normaal!
Het verschil in hoofd is trouwens ook geniaal![]()
Gespierd Stuk zei:Ik denk omdat Jay Cutler slechts 1,75 meter is, dat dat kerel(tje) links slecht 1.65 meter is en niet meer weegt dan 55 kg. Zo groot zijn wedstrijdbodybuilders nu ook weer niet, ik heb me namelijk vaak verbaasd hoe klein ze waren.
Sammy_V zei:Naar mijn mening is het totaal pakket is een zeer belangrijk gegeven in de bodybuildingsport , ook de kop of smoelwerk.
boogie zei:

spiertje16 zei:Zou dat kunnen dat door bv overmatig gebruik van androgenen bv verandering in het gezicht kunnen voorkomen?
