Waarom denk je dat deadlifts niet genoeg zijn voor je rug? (er staat trouwens 3x5 in het schema, drie sets lijkt mij prima voor een beginner)Het is de zwaarste oefening die je met de grootste hoeveelheid spieren uitvoert.
MBT squats: De eerste keer dat je ging trainen ging je waarschijnlijk dood van de spierpijn, dat heb je na een paar weken niet meer, zo gaat het ook met squats, je lichaam past zich aan, daarom train je.
En je toon komt een beetje arrogant over, je kunt best om uitleg vragen maar om gelijk te zeggen dat wij volgens jou fout zitten zonder zelf te onderbouwen komt niet zo goed over. Uitdrukkingen als 'zal wel aan mij liggen' bedoel ik vooral. Het komt bij jou meer over dat jij wat wij zeggen bullshit noemt ipv dat je vraagt waarom wij dit aanraden.
Deadlift is een top rug oefening, maar ik bedoel meer van dat je je rug niet volledig sloopt met 1 oefening, ik ken deze manier van trainen niet,
dus heb er gewoon wat vragen over, wil niet betweterig overkomen

