MuscleMeat

Sticky Het Motor Topic

Pazzo's gekocht voor je fazer die niet passen ??? .

Had ze besteld maar kreeg vanmiddag een mailtje dat ze toch niet passend zijn voor een fzs (waren pazzo's die volgens de verkoper mischien simpel pas te maken waren).

Had ze dus besteld , de verkoper zou voor de zekerheid nog informeren en bleek dus toch niet te gaan passen ;)
 
Ah, ik laat ze meebrengen uit de VS, kosten daar het paar 100 Euro vergeleken met hier de 230 Euro :rolleyes: .
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.163
Beetje noob vraag misschien maar wat zijn Pazzo's?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.165
Haha ok, niet nodig, heb ze al :P

Waarom bestel je andere? Looks ?
 
korte pazzo's.. meest overrated gadget van 2007 en 2008.

Ipv dat mensen dat geld nou eens uit geven aan een rij opleiding.
 
7dce670152afbc4b39ae19df93716999.jpg
 
Bugspoiler besteld :D
 
Foto als het erop zit ;)
 
Man rijdt 118 km/u te hard op motor

De Drentse politie heeft gistermiddag een 24-jarige motorrijder uit Amersfoort van de weg geplukt. De man raasde met een snelheid van maar liefst 218 kilometer per uur over de N34, ter hoogte van het pittoreske dorpje Erm.

Op deze weg is een maximumsnelheid van honderd kilometer per uur toegestaan. Genoeg redenen voor de politie om de man zowel zijn rijbewijs als zijn motor in beslag te nemen. Hoe de man weer naar zijn woonplaats is teruggekeerd is niet bekend.


Toevallig iemand van het forum???:rolleyes:
 
bekeuring en rijbewijs tijd kwijt is al heel erg te zwaar. je motor afpakken grrrrrr
maarja



heb er net heel wat kilometers op zitten...lekker met de gixxer er op uit. het geluid en power blijft verslavend...
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.178
Vandaag weer ff bezig geweest, schoongemaakt, boutjes nagetrokken, paar vervangen, knipperlichtje gemaakt, ketting ingevet.
Heb een hugger gekocht, ben nu bezig met schuren daarna ff spuiten (kawa groen offcourse) en dan erop zetten. Zal er wel strak onder staan.
 
Vandaag weer ff bezig geweest, schoongemaakt, boutjes nagetrokken, paar vervangen, knipperlichtje gemaakt, ketting ingevet.
Heb een hugger gekocht, ben nu bezig met schuren daarna ff spuiten (kawa groen offcourse) en dan erop zetten. Zal er wel strak onder staan.

Vandaag ook weer enkele dingen besteld:

[afbeelding niet meer beschikbaar]

Ringen voor om de tellers(voorbeeld foto):
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

[afbeelding niet meer beschikbaar]

Mischien deze nog als ik een goede manier heb gevonden om ze te monteren:
6.jpg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #2.180
Staat strak man :D Maar hoeveel geld stop jij ingodsnaam in je bike buiten de aanschaf en onderhoud :P
 
Terug
Naar boven