- Lid sinds
- 18 dec 2006
- Berichten
- 56.619
- Waardering
- 17.420
- Lengte
- 1m72
- Massa
- 105kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
6g lijkt me wel genoeg al zeggen veel labels 15g wat ik onnodig vind. Daarvan even de vraag. Ik heb gewoon eaa zonder smaak maar doe ze altijd bij men ah sportdrank. Lekker cheap samen en toch men portie carbs erbij en goeie smaak.Waarom zou 6gr niet genoeg zijn dan? Als je gewoon wilt verhogen, neem je gewoon 9 a 12gr. Het is niet dat het kwaad kan.
Zelf heb ik ook liever een smaakje in mijn water. En of die amino's al dan niet nodig zijn, laat ik in het midden.
6g lijkt me wel genoeg al zeggen veel labels 15g wat ik onnodig vind. Daarvan even de vraag. Ik heb gewoon eaa zonder smaak maar doe ze altijd bij men ah sportdrank. Lekker cheap samen en toch men portie carbs erbij en goeie smaak.

Top dankje!Ik heb wel eens ergens gelezen dat je meer moet opletten op je leucine. En mikken op een 5 tal gram leucine. Even uitrekenen dus![]()
Zal ik doen.Ik snap niet waarom je het dan niet zelf test, als je het blijkbaar allemaal zo goed lijkt te merken.
De grote jongens in de gym zeggen dat het werktBen je autistisch, want damn. Branched Chain Amino Acids (BCAAs) - Scientific Review on Usage, Dosage, Side Effects Mooie site, speciaal geschikt voor mensen, zoals ik, die wetenschappelijk onderzoek fout interpreteren.

Zegt duidelijk bcaa's en niet eaa's. Zit ook een groot verschil in. + ja ik heb dit allemaal al gelezen en maar er zijn evengoed artikels die de waarde van eaa intraworkout samen met carbs aantonen. + onlangs heeft john meadowns zelf nog een seminarie gedaan omtrent eaa's, wat me ook geen domme jongen lijkt.Ben je autistisch, want damn. Branched Chain Amino Acids (BCAAs) - Scientific Review on Usage, Dosage, Side Effects Mooie site, speciaal geschikt voor mensen, zoals ik, die wetenschappelijk onderzoek fout interpreteren.
Grappig, ik zeg dat het niet werkt en mijn reactie wordt bestempeld als nutteloos. Iemand anders zegt dat je een bepaalde hoeveelheid gram moet nemen, zonder onderbouwing, en dat is wel nuttig? Dus of iets nuttig is wordt toch echt bepaald door het gegeven of het wel of niet in lijn ligt met jouw mening.Ik neem gewoon de nuttige info mee van hier en ga daarmee aan de slag, want zoals al gezegd zijn er zeker mensen geweest met goede info en onderbouw. Ik dank jullie daarvoor.
Nee hoor. De mensen die zeiden dat het het niet waard is en een link hebben gepost of info heb ik dan ook bedankt.Grappig, ik zeg dat het niet werkt en mijn reactie wordt bestempeld als nutteloos. Iemand anders zegt dat je een bepaalde hoeveelheid gram moet nemen, zonder onderbouwing, en dat is wel nuttig? Dus of iets nuttig is wordt toch echt bepaald door het gegeven of het wel of niet in lijn ligt met jouw mening.
Over leucine heeft Henselmans nog een heel aardig artikel geschreven: Leucine is a C#ckteaseIk heb wel eens ergens gelezen dat je meer moet opletten op je leucine. En mikken op een 5 tal gram leucine. Even uitrekenen dus![]()
Bedankt voor een wat uitgebreidere uitleg. Ik heb alles gelezen en ook op voorhand leek me dit al vrij logisch. Ben je ook bekend met john meadows en zijn visies erop? Ook de onderbouwde studies die hij gebruikt in zijn seminaries etc? Ondanks dat het allebei logisch klinkt blijf het toch in conflict met elkaar.Leucine is prima als toevoeging aan een (grotendeels) veganistisch dieet. Ook is het eenvoudig voor ouderen die moeite hebben met de wat grotere hoeveelheden eiwitten.
Voor iemand op een dieet met een groot gedeelte van het eiwit afkomstig van dierlijke bronnen, is suppletie van elk van de 20 individuele aminozuren voor de eiwitsynthese geldklopperij waar helaas nog steeds veel mensen intrappen.
Thanks, ook merk ik dat de meeste van deze artikels voornamelijk over de bcaa's geschreven worden en niet eaa's, komt dit puur door de hype of?Over leucine heeft Henselmans nog een heel aardig artikel geschreven: Leucine is a C#cktease
Conclusie in drie woorden: Save your money.
Ik ken hem niet en hij is zo te zien ook geen wetenschapper.Bedankt voor een wat uitgebreidere uitleg. Ik heb alles gelezen en ook op voorhand leek me dit al vrij logisch. Ben je ook bekend met john meadows en zijn visies erop? Ook de onderbouwde studies die hij gebruikt in zijn seminaries etc? Ondanks dat het allebei logisch klinkt blijf het toch in conflict met elkaar.
