AndroidHealthClinic

Iranese leger heeft hoogste spiritualiteit niveau ter wereld

Zelfde uitspraken worden ook door de isrealiers gedaan en niet alleen naar iran maar ook naar palestijnen en koerden. Dus ik snap je punt niet. Dat gezeik in irak en afganistan is zowieso te danken aan vs zelf en dat gaat een jaar of 30 terug. Nu zijn ze hun eigen zooi weer aan het opruimen en zijn ze een held in jou ogen haha.

Feit... ze hebben nota bene zelf Bin Laden en co opgeleid. Ik vraag me af wat BVE daarop te zeggen heeft :D

Edit: Waarschijnlijk weer zoiets à la "ma wat zit jij nu te zeveren, ze zullen toch geen terroristen opgeleid hebben zeker???"
 
Laatst bewerkt:
"Hoewel de cijfers nogal wat variëren, zouden de helft van alle nazi-skinheads in Rusland wonen. De Russische skin-beweging telt ongeveer 50.000 leden, de rest van de wereld 60.000-70.000."

Ironisch. :o

Prachtige he, die hypocriete tweespan van Rusland, kunnen ze goed, net als Zwitserland. Snap precies hoe men denkt. :p
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #145
ll
 
Laatst bewerkt:
sorry voor de vertraging.

Met mijn bezoek in Noord-korea en Iran heb ik bewust geen camara's of foto,telefoon toestellen megenomen, wegens eventule gevaren voor angst van koreaanse agenten. Ten Tweede vond ik het ook zeer relaxt om al die rommel niet bij me te dragen. koffer en paspoort that's it.

Het leuke is dat Korea de westerse bezoekers aanmoedigen om het land te komen bezoeken dat stellen ze zeer op prijs, ben er 2 weken geweest werd begeleid door mensen van regering het was eigenlijk een soort tour door het land.


heb hier wat filmpjes van waar ik geweest ben. Iran en Korea


http://www.youtube.com/watch?v=XbiJdePdgMo


http://www.youtube.com/watch?v=04f3xLCoum0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=5fDkFgQqjIM&feature=fvw

Super gaaf kerel, vooral Iran heeft een hele mooie oude cultuur.


maarrre valt daar nog een beetje te nken?:rolleyes:;)
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #147
ll
 
Laatst bewerkt:
De VS heeft mischien wel de modernste wapens ja. Maar dat zegt helemaal niets. Kijk maar hoe hard ze allemaal afgeslacht werden in vietnam waar ze nu nog nachtmerries van hebben, kijk maar naar afghanistan nu waar een stel kinderen met 30 jaar versleten ak's en zelfgemaakte bommen zonder uitrusting nu al jaren weerstand bieden tegen ze. Zowieso als er eenmaal atoombommen van de lopende band afrollen in iran, heeft de vs niets meer te zeggen over ze. En daarnaast blijft alsnog de vs nog steeds de grootste boosdoener en het land met de meeste conflicten en oorlogsvoeringen in de wereld. Het is maar goed ook dat ze een toontje terug gezet worden.

Verder snap ik de haat al om iran nog steeds niet. Iran heeft de laatste 300 jaar niet eens serieus oorlogen gevoerd behalve de golfoorlog met irak wat weer te danken is aan de vs om de toenmalige regime van zijn troon af te stoten en olie in te slaan van irak. Een oorlog die de vs voor irak helemaal gefinancieerd had. En later hebben ze zelf irak uitgemoord en nu willen ze iran nog kapot gaan maken voor hun eigen profit. Smerig land is het, zelfs hun eigen land hebben ze uit de handen van een ander bevolking gepakt.

De aanslagen van 9/11 waar een keer paar 100'en onschuldige mensen dood bij zijn geweest is zo fkng schokkend en elke jaar komt het weer uitgebreid in nieuws en wordt het herdacht. Wtf dacht je van die al die chemische wapens die de vs tijdens de golfoorlog aan irak heeft gegeven om 100.000'en onschuldige iraanse mensen massaal te vermoorden? Ja daar kijkt natuurlijk geen hond meer naar terug. De vs heeft overal een vieze vinger in gehad. Elke dode geval bij de amerikanen doet me niets, hebben ze allemaal om gevraagt zelfs hun onschuldige mensen.

Verder moet je ook niet gek opkijken dat iran zijn militaire forces versterkt en zelfs een atoom programma gespeculeerd wordt. Vind je het gek met de druk die de buurlanden als israel op ze uitoefenen en de Vs die steeds nieuwe grenzen en fronten aan het bouwen is in hun buurlanden. Hebben ze alle recht op om zulke dramatische stappen te ondernemen.

get a clue zou ik zeggen voordat je iran afkraakt

In jou eerste alinea's heb jij het over guerilla's, terroristen en andere niet-militaire elementen. Wij hebben het hier over legers.

Natuurlijk heeft de V.S het momenteel zwaar in Irak en Afghanistan. Maar dat komt omdat men nu te maken heeft met terroristen. Dat vergt een totaal andere aanpak.

Als je puur kijkt naar schone oorlogen (army against army) dan is er geen enkel leger opgewassen tegen de VS.

---------- Toegevoegd om 19:38 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 19:36 ----------

Jij weet niet waar jij het over hebt, want de irakse leger stond aan de kant van de amerikanen, maar dat is bij iran dus zeker niet zo ;)


Hahaha, waar heb jij het nu weer over?

Nu staat het Iraakse leger inderdaad aan de kant van de Amerikanen, maar ten tijde van Saddam's bewind niet hoor.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #150
ll
 
Laatst bewerkt:
Is het trouwens niet Iraanse leger? En niet Iranese? Weet het niet zeker hoor, maar klinkt logischer vind ik.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #152
ll
 
Laatst bewerkt:
De Westerse soldaat strijd dubbelzinnig vanuit een reden, niet zelden reflecterend naar thuis bang om z'n maatschappelijke profiel, ket kapitalistische gelal en hypotheek van z'n huis nooit meer terug te zien. Een embleem op de kleding is het hoogste haalbare.

De Islamitische jihadist strijd ondubbelzinnig vanuit een wil, bereid om te sterven en thuis te komen in het paradijs, niet bang om het aardse leven te verliezen sinds een hiernamaals een spoedige terugkeer van leven induceert. Het laatste woord van Allah (swt) is het hoogst haalbare.

Niets wekt zo'n strijd kracht op in het individu als een onstoffelijk geloof in het niet tastbare.

Daarom slachtte de Sovjets de Nazi's ook, die laatste gingen voor grondgebied en veroverd bezit, de Sovjets hadden enkel hun visualisatie voor het verdedigen van de hamer en de sikkel.

Het laatste wat je zegt is incorrect.

Ten tijde van WOII was het overgrote deel van de bevolking in de Sovjet-Unie het horror-bewind van Stalin en zijn kameraden al lang beu. In sommige steden en dorpen werden de Duitse soldaten daarom ook met veel gejuich binnen gehaald. Men verwachte namelijk dat het bewind van de Duitsers niet erger kon zijn dan dat van Stalin.

Daar heeft de Sovjet bevolking zich echter in vergist. De nazi's zagen Slavische volkeren, dus ook de Russen, als untermenschen en hebben zonder enige reden honderduizenden Russische burgers uitgemoord.

Dat de Russen met hart en ziel vochten voor de hamer en de sikkel is dus onzin. Het was kiezen tussen twee kwaden. De Russen kwamen er achter dat Hitler erger was dan Stalin en hebben dankzij hun grotere aantallen en hun betere uitrusting tegen extreme kou die oorlog gewonnen.

Om terug te komen op Iran: Niet elke Iranese soldaat een islamitische jihadist. Ook in Iran is ontzettend veel weerstand tegen het huidige beleid. Dus ook in het leger. Legers met veel geestdrift en enthousiasme zijn leuk en aardig, maar tegenwoordig gaat het puur en alleen om het wapenarsenaal wat kan worden ingezet. Fanatisme is leuk, maar daar win je geen oorlog mee.
 
Laatst bewerkt:
ik denk dat mijn leidschendamse vrienden bij de AIVD nou wel een oogje in het zeil houden wat jou betreft houston. rondleiding door regerings-officials in NK en hier een beetje propaganda lopen uitspauwen, heb je ook explosieven in huis?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #156
ll
 
Laatst bewerkt:
Houston = geen Vaderlandse Nederlander. Punt uit. Vind het een grove verwerping van de Noord-Atlantische beschaving.

Als je zo graag de kennis wilt overbrengen van gelukkig zijn met soberheid zijn er heel wat andere wegen dan het verspreiden van de Noord-Koreaanse wijze die dit via ultra dictatoriale wegen poogt te handhaven.
 
Eh right, ik heb verschillende draaien gezien die gegeven werden aan de geschiedenis maar dit is een nieuwe voor me :D
Serieus, we hebben onze vrijheid te danken aan de Amerikanen en Sovjets.

Hitler ging ervan uit dat de Amerikanen zich geheel gingen richten op de Japanners en dat een actieve Amerikaanse deelname in West-Europa erdoor zou vertragen. In de tussentijd ging Hitler ervan uit dat de Sovjets in het voorjaar van 42 verslagen zouden worden waardoor de Britten genoodzaakt zouden zijn vredesbesprekingen aan te gaan.

---------- Toegevoegd om 17:41 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 17:39 ----------




Ga jij nu maar de serieuzere vragen proberen te beantwoorden in dit topic, vooralsnog heb je vooral laten zien dat je nog in de fase zit van 'ik lul jou er keihard uit op het schoolplein gek' en probeer je met allerlei lachwekkende complottheorie gelul serieuze vraagstukken van je af te schudden.

Nou deze draai is al redelijk vaak gegeven hoor, wat ze hoogstwaarschijnlijk bedoelt, is dat Amerika pas mee is gaan vechten toen ze zélf schade leden.

---------- Toegevoegd om 22:07 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 22:04 ----------

Dat lees je toch:D En ja ik wil dat best geloven, net zoals ik dat nu denk, dat Iran aardig op weg is...

---------- Toegevoegd om 17:54 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 17:53 ----------



ga jij nou niet bijdehand doen pipo

er zijn wel degelijk aanwijzingen dat hij een eenhoorn in zijn achtertuin heeft. Zeker weten kunnen we het natuurlijk niet, maar beter het zekere voor het onzekere. ;)
 
Met mijn bezoek in Noord-korea en Iran heb ik bewust geen camara's of foto,telefoon toestellen megenomen, wegens eventule gevaren voor angst van koreaanse agenten.
Het leuke is dat Korea de westerse bezoekers aanmoedigen om het land te komen bezoeken dat stellen ze zeer op prijs
lolwut.jpg
 
Zelfde uitspraken worden ook door de isrealiers gedaan en niet alleen naar iran maar ook naar palestijnen en koerden. Dus ik snap je punt niet. Dat gezeik in irak en afganistan is zowieso te danken aan vs zelf en dat gaat een jaar of 30 terug. Nu zijn ze hun eigen zooi weer aan het opruimen en zijn ze een held in jou ogen haha. Ja tuurlijk de vs heeft een keer zijn arm uitgestoken in de tweede wereld oorlog 60 jaar terug maar dat wilt niet zeggen dat ze nu heilig zijn. De vs heeft genoeg schandalen wat oorlog betreft. Israel is in mijn ogen zowieso de debielste land ter wereld als die niet met een fatsoenlijk oplossing komen om een keer in vrede te kunnen leven met de palestijnen ipv ze steeds af te blijven maken wat ook tot eeuwigheid door gaat als niemand er wat aan doet, nou wat een helden ook. En dan kom jij met argumenten ow ze hebben twee zogenaamde spoinen opgehangen dus het hele land moet plat, moet ik je nog serieus nemen?

en onthou een ding VS is de enige land ter wereld die letterlijk geen zak geeft om andere landen.


Isreal wordt ook elke dag wel bestookt met raketten. Nee Amerika is een held in mijn ogen, omdat zij het enigste land zijn, wat tegen het terrorisme vecht. Die extreme moslims zijn gewoon niet goed snik.. Dus jij vind al die moorden, oorlogen, aanslagen allemaal prima. En voordat je straks weer over de kruistochten gaat zeveren, ja die waren er ook, maar een paar eeuwen terug.. Die extreme moslims blijven er een beetje in hangen. Amerika is dus een held in mijn ogen, dat ze daar tegen vechten en van mijn part gooien ze die hele meuk plat daar, je hebt er toch niks aan. De VS zal wel genoeg schandalen hebben, omdat zij ook het enigste land zijn wat voor hun opkomt, en tenminste wel ten strijde trekt en zich niet zo maar in de maling laat nemen.

Israel het debielste land?? En hun moeten met een oplossing komen?? Nee als die palestijnen 1 militair van Israel gevangen nemen, laten ze die tenminste niet barsten. Ik denk als er 1 Nederlandse militair in Uruzgan nu gevangen wordt genomen, dat je er niks van te horen krijgt. Ze laten die man of vrouw gewoon barsten. Israel komt 2 dagen later met een heel offensief die man bevrijden. Moet je alleen maar respect voor hebben.

En over die "spionnen" was geen argument. Dat is gewoon een belachelijk feitje. Dat Iran dus een land is, waar je als israelier dus niet kan komen. Waar je zonder rechtzaak opgehangen wordt. Iran is de laatste tijd al van alles aan het uitlokken. Eerst met hun niclear programma. Die lui hebben olie zat in dat land, geen 1 "huis"/hut heeft stroom daar. En dan moeten ze in eens kernenergie hebben. Rusland bemoeit zich ermee om lange afstands raketten te leveren. Alleen maar aan het uitdagen. Laten ze die hele boel maar plat gooien ja.

En om nog helemaal terug te komen, jij had het over dat Iran geen land is dat door de islam rare dingen zou gaan doen ofzo? qua oorlogsvoering, mensenrechten en andere ongein? Hoe zit het dan met die geestelijke pipo die daar een aardig hoge functie heeft??

---------- Toegevoegd om 10:44 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 10:42 ----------

Ff totally offtopic.. liefde voor het vaderland = liefde voor de moedertaal, veronderstel ik? So quit the dt-fouten!!! :eek:

Verbeter het even juffie

---------- Toegevoegd om 10:50 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 10:44 ----------

Feit... ze hebben nota bene zelf Bin Laden en co opgeleid. Ik vraag me af wat BVE daarop te zeggen heeft :D

Edit: Waarschijnlijk weer zoiets à la "ma wat zit jij nu te zeveren, ze zullen toch geen terroristen opgeleid hebben zeker???"


Dat gaat volgens mij weer een heel stuk terug richting de koude oorlog. Daar was Afghanistan in conflict met Rusland. Rusland de vijand toen van Amerika valt Afghanistan binnen. En Amerika liet Afghanistan toen ook niet barsten. Amerika en Rusland waren in "oorlog". Ruslang valt een land binnen en Amerika verdedigd het gewoon. Mag je respect voor hebben ja. En ja toen hebben ze de terroristen opgeleid van nu. Tora Bora gemaakt en de terroristen van nu voorzien van wapens. Geeft alleen maar aan wat voor t*ring land Afghanistan is. Met de grond gelijk maken dus:D
 
Terug
Naar boven