- Lid sinds
- 17 nov 2011
- Berichten
- 4.972
- Waardering
- 9.883
- Lengte
- 1m84
- Massa
- 83kg
- Vetpercentage
Dus meppel?
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dus meppel?
Girl, ik ben trots
lekkere training zo te zien. Goed volume!
Wat concludeer je uit die striemen? Ik heb het de laatste tijd namelijk ook opeens...
zieke Squats man![]()
Ik sta er zelf van te kijken wat er naturel mogelijk is wanneer je niet op een procentje meer let.Toch is dit ook erg mooi met een heel klein laagje en die benen!

Aangezien er toch wel interesse is in mijn dikke vette natty blubber lijf.... ik heb jullie gewaarschuwd
![]()

Lichtval, genetics etc. Ken lui die richting de 20% nog abs laten zien.
Je ziet bij mij altijd abs, in welk licht dan ook. Licht is overigens echt kut in die kamer.
Licht komt van boven en werpt een schaduw over uitstekende delen, ergo je abs zijn beter zichtbaar.
kom ik aan met mijn pens, moet ik echt diep gaan cutten om abs te kunnen zien bij mij? ik weet dat genetische aanleg hier een groot rol bij speelt maar sommige moeten nou eenmaal diep cutten om zo hun abs zichtbaar te krijgen.

Ze zijn juist slecht zichtbaar onder die lampen. Kan met licht gaan werken en dan ziet het er beter uit.
Ik heb ze tot ± 16% ongeveer.. Daarna gaat het rap als sneeuw voor de zon
Okay Kameel![]()
inderdaad, gooooodmorning

Goeie vergelijking ook je huidige VP ten opzichte van dat van 10-12% en met andere belichting etc.
Je snapt het punt van de overkant niet, omdat je kostte wat het kost je eigen punt wilt verdedigenTerwijl ik daar helemaal geen aanleiding toe geef
![]()
Weet je wat het met jou is, je bent intelligent en dat weet je zelf ook. Probleem met dat soort jongens is dat ze denken overal gelijk in te hebben, tot vervelends aan toe.
Natuurlijk geeft licht effect, zet ik het licht uit is het pikkedonker. Hoe het bij mij overkomt is dat jij doet alsof er abs zichtbaar zijn omdat ik met licht heb lopen stoeien, dit is niet het geval. Kunnen we lang over discussiëren maar het zal wel. In een ander topic vond je het ook al nodig om mij schijnheilig te noemen wanneer ik kritiek lever op het gebruik van iemand wanneer diegene de voeding en training niet in orde heeft, iets wat je zelf normaal gesproken ook zo doen. Als jij het zegt dan zal het wel zo zijn. Houdoe!

