- Lid sinds
- 31 aug 2004
- Berichten
- 13.160
- Waardering
- 52
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
AlexT zei:

)
)
.AlexT zei:groep 4 en 5 in een jaar gedaan op de basisschool.
Bedankt voor je advies, ga ik zeker doen, zou ik nog wel bv triples enz. kunne doen of moet ik echt wat hoger in de reps gaan zitten?

AlexT zei:ik combineer idd kracht met massa, ik doe als het ware:
Dag 1: Borst en rug
Dag 2: Schouders en armen
Dag 3: Benen
Dag 4: rust
en dan herhalen, dan wissel ik kracht workouts (waarin ik voornamelijk compounds doe met lage rep range) af met mass awrokouts (iets meer isolaite, reps tussen 6-10). De laatste paar workouts heb ik echter een beetje lopen kloten vanwege weinig tijd, maar over een week ga ik weer helemaal op schema.
Maar ik kan dus beter uit de buurt van failure blijven en zoals in je voorbeeld 3x3x110 verkiezen boven een paar 3 herh. rond max ook als ik dus alles 1x per 4 dagen train ipv bijvoorbeeld 3x per week? (ik zie namelijk in schemas dat dit princiepe vaak gehanteerd wordt voor bijvoorbeeld 4x per week squatten)
bedankt voor je advies iig![]()
