Amumu
Cool Novice
- Lid sinds
- 18 sep 2011
- Berichten
- 235
- Waardering
- 16
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 108kg
Ik probeerde toen mijn rechter elleboog ook nog verder naar achteren te krijgen en toen hoorde ik een redelijk luide knak in mijn schouder. Deed geen pijn verder. Dit is toch geen schouder uit de kom geweest ofzo? Dat hoort toch echt veel pijn te doen? Hoop niet dat deze blessure lang gaat duren![]()
Als het geen pijn doet, is het niets om je zorgen over te maken. Mijn knieën kraken zo al gans mijn leven en ook elke keer tijdens mijn opwarming voor squats. Niets om je zorgen over te maken.
Hoe gaat het verder nog?
Laatst bewerkt:


. Soms doe ik nog wel eens domme dingen zoals vergeten eieren te koken de avond van te voren of er achter komen dat de kwark opeens op is. En als je het dan druk hebt op je werk... Ook genoeg water drinken is pittig. Soms drink ik ontiegelijk veel, soms 'vergeet' ik het. Het moet er allemaal nog wat in slijten.