XXL Nutrition

NOS journaal gegijzeld 29/01/15

hij woont(woonde) in Pijnacker, vlak bij den haag inderdaad
 
Dat weet je toch niet zeker.. Een persoon met een geweer behandel je ook als een persoon met een geweer. Hij is de enige die weet of hij iemand daadwerkelijk wil schieten.





In wapenwinkel kan je dit niet kopen, bij wet verboden.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Laatst nog onderschept onderweg naar Nederland.
 
Ik had mutual friend met hem op fb, heb ff geinformeerd, hij is 1e jaars scheikunde student
 
En de eerste Illuminatie claims worden al weer gemaakt.

Man, man, man.
 
Meaantje studeert in Delft.
 
Tarik Zahzah

2094k6p.jpg

16it6p2.jpg
 
Kijkt teveel films die gast
 
Theodore Opmidei · Hogeschool Rotterdam 100% in scene gezet, om mensen bang te maken, allochtonen zwart te maken, en nog meer te mogen inpikken van onze privacy... Ojééé


Trouwens aan dat 2de filmpje is toch duidelijk te zien dat politie op eigen houtje even beslist om binnen te vallen?
 
Eddine was er vroeg bij.

Update 22.12: Onbevestigde berichten stellen dat de man studeert in Delft en recentelijk zijn beide ouders heeft verloren. Om 22.30 geeft de burgemeester van Hilversum een persconferentie. Deze persconferentie wordt uitgezonden via radio, tv en internet.
 
Terug
Naar boven