nonamek
Cool Novice
- Lid sinds
- 23 nov 2013
- Berichten
- 57
- Waardering
- 0
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 18%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Eerst kip gekocht. 10KG kip reepjes, pittig gekruid. 5 euro per zak a 2.5 kg
![]()
Eerste maaltijd van de kip en het was heerlijkNom nom nom
![]()
110 gram kip
1 ui
1/2 paprika
30 gram champions
1 lenteui
1 liter water met bevroren sinaasappelschijfjes
Als iets te goed klinkt om waar te zijn is dit vaak ook, kan niet geloven dat je voor 5 euro 2.5 kilo kip hebt. Geen idee wat er dan wel in zit maar waarschijnlijk iets dat niemand wilt hebben
![]()
wss hetzelfde als ze bij de shoarmatent doen, een of ander meel toevoegen.
Salade met piccalilly als dressing. Was beter dan verwacht
http://i1316.photobucket.com/albums/t607/prestigioDBB/IMG_20140507_211406_1.jpg
Protein Havermout Brownie
http://i1316.photobucket.com/albums/t607/prestigioDBB/IMG_20140508_061717.jpg
Post workout pannenkoeken, kwark met havermout, noten, banaan, WF Choco & Pancake syrup, B&F notenpasta
http://i1316.photobucket.com/albums/t607/prestigioDBB/IMG_20140508_211516.jpg
Goed in de gaten houden dus.We hebben hier een winkel die o.a ingevroren vlees verkoopt wat bv. overschot was in de fabriek. Of, de stukken zijn te klein en worden niet goed gekeurd ivm het gewicht dat per verpakking behaald moet worden enz enz. De aanbiedingen zijn er ook maar 1 a 2 dagen, dan is het alweer op en pies je naast de potGoed in de gaten houden dus.
Er staan super grote diepvriezen met bv 800kg kip of 500kg zalm maar ook diepvriezen van 300/400kg met voorgesneden paprika's en andere groentes.
Heb even een screenshot gemaakt, moet weg en geen tijd om alles te typen. hahaLekker feestmaal gemaakt gisteren, 4,5 kg varkensschouder
![]()
![]()
![]()
Looks good



