Angelus
Gargantuan Beast
- Lid sinds
- 4 feb 2008
- Berichten
- 31.508
- Waardering
- 3.499
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 100kg
- Vetpercentage
- 8%
als jij als een zweefteef je zit te focussen op de tinteling in je dikke teen dan ben jij even "afgescheiden van de omgeving" als iemand die in de auto aan zijn bestemming zit te denkenMaar het lichaam is in feite nooit afgescheiden, enkel die persoon in je gedachten heeft zoiets van ik ben hier en daar is de omgeving, ziet zichzelf als los van de omgeving.. Het lichaam zelf is altijd 1 met de omgeving. Is ook zoals U.G. het zegt, iedereen zit al in die natuurlijke toestand, is al in vrede.. (het lichaam), alleen vanwege je gedachten ervaar je dat niet zo.

veel plezier met het streven naar een leven als onweerbaar kasplantje!& Je wilt dat imo graag geloven omdat dat anders het einde van jou, zoals je jezelf ervaart, ziet.. zou betekenen.
En als je ernaar streeft om altijd aanwezig en zo door het leven te gaan houdt dat imo redelijk wat gevolgen in voor je relaties met andere mensen, aangezien er plots gewoon geen relaties meer zijn. Echt plezier, lol maken met vrienden en zo zit er in feite niet meer in omdat je dan gewoon niet aanwezig bent. Als mensen op café zitten te praten, lachen enz zijn ze meestal afwezig, in hun gedachten bezig met het onderwerp, denkend aan hetgeen ze willen vertellen, volledig overgenomen door hun verstand, emoties dus en niet "in tune" met het huidig moment.
---------- Toegevoegd om 21:37 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 21:31 ----------
Je moet wat Karmapunten verdelen over andere gebruikers voordat je Leberecht opnieuw punten kan geven





