AndroidHealthClinic

Skinnie's zielige 4 x 8 systeem

Ben benieuwt hoe lang je je squat kan verhogen met dit tempo en volume.





Hoppa.. :hornyna:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #342
Ben benieuwt hoe lang je je squat kan verhogen met dit tempo en volume.





Hoppa.. :hornyna:

ik ga nu met 10 kg per week verhogen, 100 ging heel makkelijk.. ik merk het wel aan mijn benen, duidelijk dikker en bij het lopen net voordat je, je voet neerzet voel ik die gigaspierbonken heen en weer zwabberen.

gisteren weer lekker druk op de sportschool met oma en een stel chemische bodybuilders.

waren 2 ectojochies bezig met cable curl, komt er zo'n opgefokt speedy anabuilder aan die echt op zo'n gehaaste opgefokte toon zegt: ja, kan ik even tussendoor, kan het, kan het? en koppelt gelijktijdig de stang los en neemt het mee... die 2 ectogastjes keken beteuterd en zeiden helemaal niets...

skinnie tegen die jochies: hallo, ga het terugpakken! dat pik je toch niet! ga hem terughalen. (die anabuilder hoorde het ook )
nee hoor, ze pakten een andere stang en gingen daar mee verder...

training van gisteren, gigarug/gigabiceps

latpulldown front:

20 x 40 kg. opwarmen
12 x 40 kg. opwarmen
8 x 60 kg. opwarmen
4 x 80 kg. opwarmen
2 x 100 kg. opwarmen
en dan: 3 x 4 x 110 kg. volgende week 5 reps

zittend roeien:

15 x 40 kg. opwarmen
8 x 60 kg. opwarmen
4 x 80 kg. opwarmen
en dan 3 x 4 x 100 kg. volgende week 5 reps

one arm rowing apparaat (voor het eerst)

beetje opwarmen

3 x 6 x 40 kg. (volgende keer zwaarder)

biceps cable curl

beetje opwarmen.

3 x 6 x 40 kg. (werkgewicht de helft, volgende keer zwaarder)

biceps one arm preacher curl

beetje opwarmen

3 x 6 x 20 kg. volgende keer zwaarder

hammer curl... en daarom schrijf ik alles op omdat ik voor aanvang set weet wat ik MOET halen... of verzwaren of meer reps tov vorige training.

vorige keer 2 x 5 x 18 kg maar misschien moet ik duidelijker schrijven, dacht dat ik 16 kg had gedaan...

dus 2 x 6 x 16 kg
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #343
geduld skinnie, komen vast leuke berichtjes die je motiveren:)
 
Twee herhalingen lat pull down lijkt me nou niet heel efficient. Hooguit als nieuwe prikkel voor je czs, maar niet voor spiergroei. Maar goed, met je extra setje compenseer je de weinig herhalingen wel. Goed bezig geweest.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #345
die 2 x 100 kg was opwarmen, heb een keer mijn linker lat volledig afgescheurd...
 
Auw. :eek:

Anabuilder. :roflol:
 
mooi om te zien dat je naast toptrainingen neerzetten nog tijd overhoudt om de jeugd wat zelfvertrouwen aan te meten!
 
Hoppa! Nice training!
 
Je hebt ze bang gemaakt skinnie :D

Je zou mij ook bang maken :(

:hornyna: hopppaaa!
 
Weinig leuke berichtjes...
Is Skinnie "uit"..?
 
Goed zo Skinnie, doe maar lekker flink.
Maar I'm with CP on this one.
Je bent een h**r!
Hier! :hornyna: Hoppa! sl*t! :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #355
misschien valt mijn topic niet genoeg op, ik ga de mods vragen of ze er geen sticky van willen maken... ik bedoel is toch leerzaam topic ofnie ofwa?
 
misschien valt mijn topic niet genoeg op, ik ga de mods vragen of ze er geen sticky van willen maken... ik bedoel is toch leerzaam topic ofnie ofwa?
Zou het als popup laten instellen door de mods. Zodra je een pagina opent op dit forum krijg je jou log er gratis bij... elke keer weer. :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #357
of misschien moet ik die van jullie ook bezoeken en leuke berichtjes achterlaten en dan voelen jullie je verplicht om dat bij mij ook te doen:)
 
misschien moet je een film maken van koning skinnie

dan zal de hele wereld naar je topic komen kijken!
 
Ik denk dat het verplicht stellen van het lezen van jouw topic door middelbare scholieren niet denkbeeldig is als je de bestuurders van dit land kan overtuigen van de goede invloed dat dit zal hebben op de ontwikkeling van deze jonge adolescenten zoals het een positieve invloed heeft gehad op alle DBB leden.

Maar je bent wel een "leuke reacties h**r" natuurlijk!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #360
misschien moet je een film maken van koning skinnie

dan zal de hele wereld naar je topic komen kijken!

pornofilm:)

doet me denken aan het afgelopen weekend, ik moest bij mijn opa en oma logeren omdat mijn ouders wegmoesten (mag niet alleen thuisblijven, ze denken dat ik de boel in de fik steek).

moest ik tussen hun in gaan liggen in dat stinkbed.. pffff.. bloedbenauwd.

en ik vraag me nog steeds af van wie die hand was die opeens in mijn onderbroek zat...
 
Terug
Naar boven