Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb met regelmatig mijn kuitspieren opgerekt, maar hoe zorg ik ervoor dat ik zonder ondersteuning (geen verhoging/schoenen/elastiek) goed kan squaten?
Ik had dit probleem ook met squat en vooral lunges (niet met deadlift trouwens) en bij mij komt het ook door restricted ankle dorsiflexion zoals het filmpje hierboven, maar voor mij werkt zonder schoenen echt veel beter. Met schoenen veel minder last van, ook al gaan lunges nog steeds niet. Maargoed, ik gebruikte dan ook running schoenen met enorme demping dus ik weet niet of dat ook jouw probleem is