- Lid sinds
- 26 sep 2010
- Berichten
- 12.827
- Waardering
- 960
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 128kg
- Vetpercentage
- 19%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
zou tog even rusten straks heb je zo een blessure bij je biceps

Latpull blijft echt sterk bro! Klote van je motivatie dip man. Enig idee waar het aan ligt of geen verklaring?

Ja maar dan heb ik tenminste een geldige reden om niet naar de gym te hoeven.
Tnx man.
Ik denk dalende test levels, zou het anders niet weten..
ik ben nog steeds gigantisch gemotiveerdJa zou kunnen idd, hmmmm blijft klote. Hopelijk vind je de drive snel terug man.
Je mag wel wat van mijn motivatie hebbenik ben nog steeds gigantisch gemotiveerd
ach ja, zijn zo van die dipjes man, even doorbijten ... of een goede pre w/o supp bestellen
Ken het gevoel van motivatie problemen broeder! gewoon 2 weken rust nemen en daarna weer knallen, dat hielp bij mij aardig goed om mijn motivatie terug te vinden.. en vooral veel grote jongens kijken, dan voel je je vanzelf klein.
xx

HIER!! voor jou!!!! [Link niet meer beschikbaar]Tnx voor de reacties boys, het vervelende is dat m'n dip zich niet tot de sport beperkt.
Ik heb gisteravond m'n tjik eruit gegooid en het liefst zou ik m'n nest helemaal niet uitkomen maar ja, straks toch maar even naar de gym misschien dat ik iets van m'n motivatie terug kan vinden...ik ga nu ff een paar filmpjes kijken van de grote jongens.![]()
HIER!! voor jou!!!! [Link niet meer beschikbaar]
En nu je motivatie terug vinden!

Ajoh weekje rust dan zijn die biceps weer helemaal genezen en allesz, en dan knallen!
Sterkte Marcel, motivatiedip voor t leven gun je niemand.
klote van je dip man. Kijk gewoon wat je al bereikt hebt. Elke dag dat je niet leeft is gewoon zonder!




Hoe komt het dat je in 2 weken van dit hierboven naar dit gaat:
BP
12x30
10x50
8x70
6x90
6x110
6x130
1x140
1x150 **** yeah!
Ouwe rakker , waar blijft je motivatie ?
Jeweettoch , ben je h4rdk00r fwat!
KNALLUH JUUNGE

Misschien mis ik 750mg. test-e EW?
Ik zou het anders niet kunnen verklaren.
H4rdk00r dip bestaat niet man ,
niet ****en met h4rdk00r , ik ben naar de gym bro !
5 x 160 of meer squat attempt.. DAMNNN

Dat zal het wss deels wel zijn.
Maar dan is het nog een daling van -50kg in slechts 2 weken, heb genoeg logjes gezien waarin gasten 2 weken na hun kuur nog pr's zetten.
Iig kop op en weer naar die 150kg!
