XXL Nutrition

Thuistrainen hulp

brain -> pain -> gain
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #24
@ Melonz

Gisteren en vandaag met 35kg Deadlift gedaan. Heb momenteel niet meer gewichten, want heb geen zin om elke keer mijn barbell gewichten er af te doen, en die weer op mijn dumbbells te doen. Als je snap wat ik bedoel:)

Het ging wel goed, het deed wel iets meer pijn aan mijn rug. Ik heb geleerd bij de fysio dat het met een holle rug moet. Dit klopt?

Ook bankdrukken doe ik nu met iets meer kg. Heb gisteren ff gekeken met hoeveel het lukte en het was 55kg =) Ik was alleen, en daar had ik beetje spijt van. Want kreeg hem bijna niet meer omhoog.. Maar ja, heb het overleeft.

@VerekteZakHooi

Ik zou vanmiddag of morgen even kijken. Heb het momenteel beetje druk, heb even een blik genomen en het zag er goed uit. Dankjewel!

Groeten,
Jordi
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven