- Lid sinds
- 18 sep 2008
- Berichten
- 12.782
- Waardering
- 383
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 107kg
- Vetpercentage
- 28%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Al die schema's maken me dizzzzie
Ik vraag me af waar het allemaal om draait schema's uitproberen of groeien![]()
door uit te proberen lijkt mij... dit is pas het eerste jaar voor mij dus ik wil weten wat goed voor mij is
Dat is zo wat je zegt, alleen er zijn zoveel schema's als je die allemaal wilt proberen heb je een grijze baard voor je erachter komt wat werkt en wat niet.ik wil krachtiger worden. dus dan is billstarr de uitkomst...
en hoe weet je nou waarop je het hardst groeitdoor uit te proberen lijkt mij... dit is pas het eerste jaar voor mij dus ik wil weten wat goed voor mij is
![]()
Dat is zo wat je zegt, alleen er zijn zoveel schema's als je die allemaal wilt proberen heb je een grijze baard voor je erachter komt wat werkt en wat niet.
Mijn idee is dat het een beetje zonde is van je eerste jaren trainen, je groeit dan namelijk het snelst en daar moet je gebruik van maken ipv een quest naar het beste schema. Het is geen kritiek ik vraag me alleen af of het zinvol is?
Dat is zo wat je zegt, alleen er zijn zoveel schema's als je die allemaal wilt proberen heb je een grijze baard voor je erachter komt wat werkt en wat niet.
Mijn idee is dat het een beetje zonde is van je eerste jaren trainen, je groeit dan namelijk het snelst en daar moet je gebruik van maken ipv een quest naar het beste schema. Het is geen kritiek ik vraag me alleen af of het zinvol is?

Dat begrijp ik en daar is ook niks mis mee, ik bedoel alleen dat daar een hoop verloren tijd in gaat zitten. Als je 4 schema's hebt geprobeerd en er zit er een tussen waar je verder mee wilt ben je al snel een paar maanden verder. De geavanceerde schema's die je tegenkomt kun je beter benutten als je een paar jaar verder bent. Het is vaak een zoektocht naar het ultieme schema die er toch niet is, beter kan je een schema nemen die zwaar voor de opbouw is en daar verder mee gaan. Wat dacht je van de powerlifters die bouwen op als een trein en hebben vaak hetzelfde schema. Er is zat te vinden in logjes van leden die schema's gebruiken en daar kun je ook van leren zonder dat je het zelf uitprobeerd.Het gaat niet om een quest naar het beste schema, het gaat om afwisselen en terwijl je een paar schema's uitprobeert kom je een paar tegen die je misschien bevallen of die effectief voor je zijn en sommige die niks voor je doen, dan gebruik je dit voor in de toekomst.![]()
Dat begrijp ik en daar is ook niks mis mee, ik bedoel alleen dat daar een hoop verloren tijd in gaat zitten. Als je 4 schema's hebt geprobeerd en er zit er een tussen waar je verder mee wilt ben je al snel een paar maanden verder. De geavanceerde schema's die je tegenkomt kun je beter benutten als je een paar jaar verder bent. Het is vaak een zoektocht naar het ultieme schema die er toch niet is, beter kan je een schema nemen die zwaar voor de opbouw is en daar verder mee gaan. Wat dacht je van de powerlifters die bouwen op als een trein en hebben vaak hetzelfde schema. Er is zat te vinden in logjes van leden die schema's gebruiken en daar kun je ook van leren zonder dat je het zelf uitprobeerd.
Het maakt mij verder helemaal niks uit hoor wat tymen doet ik vind het alleen zonde als hij zeg maar schemaat ipv traint.
Ik denk dat je daar je vruchten van kan plukken. En laten we eerlijk wezen je kunt wel een mooi beeld maken maar je zal eerst wat klei moeten hebben om te kunnen vormen.ik denk al na over het volgende schema als ik nog met een schema bezig ben. maar ik weet dat ik na het krachtschema weer wil gaan fullbody'en. basic but effective.
Ik denk dat je daar je vruchten van kan plukken. En laten we eerlijk wezen je kunt wel een mooi beeld maken maar je zal eerst wat klei moeten hebben om te kunnen vormen.
Ik denk dat je daar je vruchten van kan plukken. En laten we eerlijk wezen je kunt wel een mooi beeld maken maar je zal eerst wat klei moeten hebben om te kunnen vormen.
Mja, eerst kracht dan massa..
Zowiezo is het wel verstandig om na een bepaalde tijd va schema te wisselen (Voor de groei)
elke 6-9 weken aanpassen is zeker goed voor de groei 


