- Lid sinds
- 22 sep 2008
- Berichten
- 6.461
- Waardering
- 426
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 100kg
komt goed!ow en eten bij die tent was echt top! Ijsje was lekker.. ow en t was iets van 8 eur ofzo wat ik je had voorgeschoten.
aah yeah - tnx!hell of a training weer kerel!
beterschap met je rug man
ik weet precies wat je bedoelt en heb het net geprobeerd, maar er knakt alleen niets. wel heb ik het gevoel dat een knak erg behulpzaam zou zijn. frank komt morgenavond ff langs, dus die kan wel me sowieso wel ff kraken - doet vaak wonderen.Mss scheefstand bekken. Op je rug gaan liggen knieen naar 1 kant laten wijzen en je armen naar de andere kant, ik duw dan meestal met 1 hand mijn knieen snel wat door en dan wil het nog wel eens knak zeggen en weer goed zitten. Om dit te laten slagen moet je niet bang zijn en vooral goed uitademen. Het lucht op als het lukt.
valt mee



Welke fysio ga je naartoe? Ga zelf morgen naar die aan de Sweder van Zuylenweg. Wel benieuwd naar je cutten. Daarna een lange bulk?