- Lid sinds
- 16 mei 2008
- Berichten
- 13.409
- Waardering
- 4.085
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 113kg
- Vetpercentage
- 8%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
vandaag rug/bic borst/tri
kwam weer die blonde chick tegen maar ik had een hoofd zo rood als een tomaat
van de training![]()
Maar de grote vraag is: Wie was er breder. Jij of de chick?
Whaha grappig... je voelt je wel grappig heh, maar je eigen moeder pakt je nog aan!!
.Benen en schouders.....frontsquaten zit zekerrrsss in het programmatje.
.....goed ons best gedaan vanavond, de sportschool had een paar nieuwe toestelen op de kop weten te tikken, altijd weer goed
.Heb je niet je knieën getraind? Sop sopBorst en rug gedaan het was gewoon eng! Ik heb af en toe het idee dat ik uit elkaar knal jeesus wat een pomp in mijn borst en die rug ik kan niet eens mijn armen meer langs mijn opgepompte lijf laten hangen dan zitten mijn vleugels in de weg.
Zucht lekker he af en toe dromen![]()

Nee die doe ik alleen in het donker.

Borst en rug gedaan het was gewoon eng! Ik heb af en toe het idee dat ik uit elkaar knal jeesus wat een pomp in mijn borst en die rug ik kan niet eens mijn armen meer langs mijn opgepompte lijf laten hangen dan zitten mijn vleugels in de weg.
Zucht lekker he af en toe dromen![]()

Net terug.....goed ons best gedaan vanavond, de sportschool had een paar nieuwe toestelen op de kop weten te tikken, altijd weer goed
.
