Unieque
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 13 mei 2010
- Berichten
- 1.011
- Waardering
- 90
- Lengte
- 1m78
- Massa
- 86kg
- Vetpercentage
- 12%
Aan mijn redenering is niets drogreden aan. Ik geef aan met voorbeelden uit mijn eigen ervaringen dat het wel kan, terwijl jouw universitaire studies en post-doctoraat niets met de kwestie te maken hebben.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Drogre...quitatem_.28met_een_beroep_op_het_verleden.29
Ok niet helemaal goed maar alleen jouw ervaring is niet voldoende. Net als slechts de mijne. Ik gebruik daarbij een autoriteitsargument. Ook een drogreden.
On topic: wat je nu nog leert sla je minder goed op dan dat wat je langere tijd geleden hebt geleerd en vaker hebt herhaald. Als je brak bent morgen ben je slechter af omdat je dan ook nog eens niet fit bent.
Laatst bewerkt:





), begin gewoon te leren, stop om 1 uur snachts, slaap tot 5 uur en leer voort tot je naar school moet, een 50% is makkelijk te halen, ongeacht je wiskundige inzicht.