- Lid sinds
- 2 apr 2006
- Berichten
- 13.308
- Waardering
- 214
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 95kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

de 2 allermooiste maar ****ing dure zonnebrillen vind ik de adidas p3s sun fullrim en de oakley a-wire. Wie heeft er 200 euro voor mij?
oakley a-wire
[Link niet meer beschikbaar]
adidas p3s sun fullrim
http://www.sunglassoptions.co.nz/members/1515252/uploaded/a357606056.jpg
welke is de mooiste?
jammer dat ze zo duur zijn
beter dan ieder jaar zo'n pompstation bril halen.
alle mensen in mijn omgeving verklaren me zot als ik dat zou doen
alhoewel ik toch zit te twijfelen. Eerst kijken of ik nix goedkopers kan vinden bij de optiek. Mag ik binnenkort nog eens al mijn voedsel ook zelf gaan betalen omdat mijn moeder geen gezond voedsel wil sponsoren en dan moet ik daarnaast nog eens 300 betalen ook en dan heb ik nog altijd geen zomerkleren gekocht
Gans mijn inkomen er doordraaien dus
jonge mensen kunnen tegenwoordig niet meer sparen als ze k*touders hebben!! een schande is het.Die laskappen zijn overrated.
Jaren geleden een armani zonnebril gehaald bij de sunglass hut. Kostte toen een aardige bom duiten maar de kwaliteit is er wel naar. Heb hem dikwijls laten vallen, ben er wel eens op gaan zitten en laatst nog met m'n auto overheen gereden. Geen enkel krasje.
bedoel je niet je fiets
