MuscleMeat

Wovano’s daddy gains

Balen, naar gevoel zon buik!
Ik ben absoluut niet thuis in wedstrijd voorbereiden, dus daar kan ik niets zinnigs over zeggen. Ik weet niet wat voor shoot je hebt (studio /daglicht). Maar wel dat er dmv spelen met licht en houding heel veel mogelijk is. Als het überhaupt al zichtbaar is, is het de taak van de fotograaf om te zorgen dat je dat uiteraard niet terug ziet.

Je hebt een resultaat waar je heel trots op mag zijn. Het zou zo begrijpelijk zijn als je dat door je gedrevenheid een beetje uuuhm vergeet te zien. Zou zonde zijn. Dus hopelijk vergeet je niet te genieten 😉
 
Succes en geniet ervan vandaag! Je staat er in ieder geval kneiter hard bij. Top transformatie neergezet sinds dat de sportscholen weer open zijn!
 
Ik had ook al aangegeven dat senne thee wonderen kan verrichten, maar daar kwamen we pas achter na het laden en toen waterinname al flink gereduceerd was :p iets om mee te nemen voor de volgende keer.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.284
Wat previews:D
IMG-20201020-WA0009.jpg
IMG-20201020-WA0011.jpg
IMG-20201020-WA0012.jpg
IMG-20201020-WA0010.jpg
IMG-20201020-WA0013.jpg
 
Zeer nice :bow:
 
Ondanks dat de kerst nog ver weg is heb je de kerstboom al opgezet :D
 
Zo'n ketting vasthouden doen ze wel vaak tijdens een gymshoot niet?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.288
Sick buff en die veins. Ik dacht dat ik goeie veins had. Krijg er nog dagelijks opmerkingen over.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.298
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.299
Het cheatfestijn is ten einde. Ik heb er enorm van genoten. Morgen start mijn rebound schema zoals eerder geplaatst op 3500 kcal.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3.300
Aardig vol. Vanaf vandaag braaf op mijn 3500 kcal.
IMG_20201022_191108_217.jpg
 
Terug
Naar boven