Goeie progressie. Zo zie je maar dat out of the box denken soms erg nuttige dingen oplevert. Beschouw je dit als snelle effectieve methode of denk je dat het wel op vaste termijn te implementeren is? 1,5 uur per dag alleen aan kettlebells is wel heel heftig.
---------- Post toegevoegd Sat 6 Oct 2012 om 23:40 ----------
Je zei trouwens dat je series deed van 75.. Hoe kom je dan uit op 2x100?
Nou, op 3 van 7 dagen heb ik sochtends ook nog 200 gedaan op die lege maag. dan deed ik als uitzondering 2x100.
setjes van 75 waren het streven, maar ik moest van mijzelf tussen de 30 en 75 blijven, dus aan het eind van mn training zorgde ik dat het sws tot 1000 was opgevuld.
En ja, zeker een vaste methode! dit was natuurlijk heel extreem, zonder supplementen en zonder cut dieet, maar als je bijv 500 per dag zou doen met een goed dieet ga je al snel volgens mij!